kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rodinné domy Velké Popovice: Bydlení u lesa

Rodinné domy Velké Popovice: Bydlení u lesa

dům
Foto: Loafers
Bydlet u lesa a přitom mít vše na dosah. To není jen sen, ale brzy také skutečnost pro osm rodin, které se nastěhují do čtyř rodinných dvoudomů na severním okraji Velkých Popovic. Developerská společnost Loafers Investment vsadila na středočeskou obec, protože sama nabízí veškerou občanskou vybavenost, a navíc je vzdálená jen půl hodiny jízdy autem od Prahy.

Historie Velkých Popovic sahá až do 14. století. Jednou z dominant středočeské obce je pivovar z roku 1874, který postavili synové známého českého průmyslníka Františka Ringhoffera. Od té doby se místní pivo Kozel ve Velký Popovicích nikdy vařit nepřestalo. Obec se stále rozrůstá a vítá nové obyvatele. Důkazem je i nový projekt developerské společnosti Loafers, která na severním okraji Popovic postaví u lesa čtyři dvoudomy.

Výjimečná lokalita si ovšem žádá citlivý architektonický přístup. Proto budou domy s celkem osmi bytovými jednotkami uměřené, aby zapadly do místní lokality. Poskládání jednotlivých rodinných domů vedle sebe podpoří a definuje nově vzniklou uliční čáru. Původně velmi svažitý a zarostlý pozemek projde transformací a jednotlivé domy do něj budou citlivě zasazeny.

Developer hodlá zachovat co největší podíl vzrostlé zeleně. Díky vzrostlým břízám, které by měly volně plynout do zahrad rodinných domů, se noví obyvatelé budou cítit součástí blízkého lesa. Úzký kontakt s přírodou bude zárukou pro klid a pohodové bydlení.  

dům
Foto: Loafers

Soukromí zajištěno

Projekt rodinných domů Velké Popovice se skládá ze čtyř dvoudomů, v nichž najde nový domov osm rodin. Každá bytová jednotka disponuje vlastním vstupem, dvougaráží, dvěma parkovacími stáními před objektem a velkorysou zahradou orientovanou do přírody a lesa.

Rodinný dům je umístěn na vlastním pozemku. Vjezd na něj je společný přímo z nově budované komunikace. U vjezdu jsou v oplocení veškerá připojení objektu k potřebné infrastruktuře, ať už jde o elektřinu, plyn, vodovod, kanalizaci, nebo vysokorychlostní internet.

Po příjezdu k objektu lze vjet přímo do garáže a přes ní se dostat do útrob domu. Samozřejmostí je ale také samostatný hlavní vstup do domu. Každý dům je rozdělen na tři propojené objekty. Jde o garáž, která navazuje na dvě bytové jednotky. Toto členění je podpořeno materiálovým řešením, kdy každý objekt má svůj vlastní materiál. Navenek tak rodinný dům působí, jakoby byl složen ze tří samostatných hmot. Posunutí obou hlavních částí domu oproti sobě zaručuje, že obyvatelé obou bytových jednotek budou mít dostatečné soukromí.

dům
Foto: Loafers

Spojení s přírodou

Všechny domy jsou dvoupodlažní. V přízemí se nachází garáž s technickou místností, samostatným vstupem, předsíní, samostatnou koupelnou, komorou a hlavním obývacím prostorem s kuchyní. Vždy pravá z obou jednotek je obohacena o pokoj pro hosty. V horním podlaží je umístěna hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, dva dětské pokoje s výstupem na terasu nad garáží a koupelna s oddělenou toaletou.

Přísun světla zajišťuje bohaté prosklení velkoformátovým zasklením tak, aby byl interiér co nejvíce propojen s exteriérem a zahradou. Všechny objekty budou vyzděny z keramických tvárnic, stropy budou železobetonové prefabrikované, stejně jako schodiště. Na fasádách se bude střídat modřínové dřevo a betonová stěrka s klasickou bílou omítkou. Zpevněné plochy kolem domu budou vydlážděny z prémiové velkoformátové betonové dlažby.

dům
Foto: Loafers

Ve světě nemovitostí jako doma

Krédem developerské společnosti Loafers Investment je pomáhat lidem ke kvalitnímu a spokojenému bydlení. Firma se původně orientovala na nákup, rekonstrukce a následný prodej bytů v Praze. Později se pustila do vlastních developerských projektů. Sama dokončila dvě luxusní rezidentce v obci Zbuzany. Aktuálně má připravené k výstavbě dva samostatné moderní rodinné domy v Nebušicích v Praze 6. Kromě projektu ve Velkých Popovicích se hodlá v brzké době pustit také do rezidenčního projektu výstavby více než desítky domů v obci Vižina u Berouna.

Autor: Loafers

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky