kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Oaks Prague otevírá vzorový byt, první obyvatele přivítá již letos

Oaks Prague otevírá vzorový byt, první obyvatele přivítá již letos

Zdroj/foto: OAKS
Oaks Prague, prémiový developerský projekt v Nebřenicích u Prahy, představí svůj vzorový byt, který se nachází v jednom z bytových domů od ateliéru Chapman Taylor Architects. Tyto domy, stejně jako bytové domy od studia JTP, už letos přivítají své první obyvatele. Oaks Prague nabízí nejen moderní bydlení, ale i volnočasové aktivity podporující work-life balance. Projekt, jehož součástí je prvotřídní golfové hřiště, je zasazený do středočeské krajiny a naplno využívá blízkosti přírody, svým obyvatelům nabídne i širokou škálu služeb.

Nově otevřený vzorový byt je součástí první rezidenční části Oaks Prague. Kolaudace nízkoenergetických bytových domů, navržených významnými architektonickými studii Chapman Taylor a londýnskými JTP Architects, je naplánovaná na podzim 2021. Budoucí majitelé si budou moci zvolit z více jak 39 jedinečných bytů o velikosti studiových apartmánů až po duplexy o 190 metrech čtverečních. Součástí budov jsou i komerční prostory.

„Oaks Prague nabízí to nejlepší z obou světů. Městečko je zasazené v srdci středočeské krajiny, a přesto pouhých 20 minut od Prahy. Na podobě bytových domů jsme spolupracovali se světově proslulými architekty. Vzdušný a velkorysý prostor s nadčasovým designem dokonale zapadá do celkové filozofie projektu, pro který je typický aktivní životní styl a propojení s přírodou. Právě tuto atmosféru chceme prostřednictvím vzorového bytu co nejvíce přiblížit,“ říká Kateřina Poláková, Marketing & Sales Director.

Zdroj/foto: OAKS

Vzorový byt inspirovaný přírodou

Vzorový byt o dispozici 3+KK s velkou terasou nabízí mimo jiné smart home řešení. Design je dílem ateliéru Kunc Architects. „Při navrhování jsme se inspirovali přírodou a ladili interiér do jemných, teplých tónů. Naším cílem bylo podtrhnout výjimečnost prosluněného a vzdušného prostoru,“ říká Michal Kunc z ateliéru Kunc Architects.

Bytové domy vznikají jako součást unikátního projektu rostoucího na ploše o 140 hektarech. Oaks Prague je ve střední Evropě výjimečný svou velikostí, komplexností a kvalitou. Projekt vzniká na několika úrovních. Rezidenční část bude po dokončení obsahovat přibližně 450 domovů v podobě atypických bytových domů a luxusních vil.

Zdroj/foto: OAKS

Zázemí a služby

Všichni obyvatelé budou mít od počátku k dispozici zázemí v podobě poskytovaných služeb concierge, security a nově otevřeného Deli Bistra. Příští rok navíc započne výstavba mateřské školky pro 40 dětí. V další fázi připravujeme spa, butikový pětihvězdičkový hotel a další sportoviště.

Golf

Minulý rok v létě bylo dokončeno 18 jamkové golfové hřiště s licencí PGA National. Dominantou je klasicistní zámeček, který byl v 19. století domovem rodiny von Schüttelsberg.  Budova je kulturní památkou a v současné době probíhá jeho citlivá rozsáhlá rekonstrukce.

„Okolní příroda je jeden z nejdůležitějších aspektů projektu a obyvatelé si ji budou moci užívat i díky upraveným trasám pro procházky, běh či cyklistiku. Naše pozornost se upírá na obnovu lesů, péči o rybníky a louky a nezapomínáme ani na sběr dešťové vody. Udržitelnost je rovněž zásadní parametr od návrhů až po samotnou výstavbu všech částí projektu. Využíváme přírodní materiály, jako je kámen nebo dřevo i moderní technologie, které zaručují co možná nejšetrnější provoz. Všechny budovy jsou nízkoenergetické, vybavené tepelnými čerpadly i systémy chytré domácnosti.,“ vyjmenovala Kateřina Poláková.

Za projektem Oaks Prague stojí společnost Arendon Development Company a.s., která je součástí skupiny Decimus Real Estate.

Autor: Libor Strnad

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky