kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Bussiness Class 2021: Sebevědomější návrat k normálu

Bussiness Class 2021: Sebevědomější návrat k normálu

Zdroj/foto: Archiv
Připravte se na návrat k osobním meetingům a firemnímu dress code poučeni z chyb minulosti. Skoncujte s koláči potu na košilích, s oteklými nohami od věčného sezení a zvyšte si sebevědomí bezchybnou pletí nebo lepší postavou. Gender nerozhoduje, úspěšný comeback se zkrátka týká všech.

Neřešte pocení, řešte byznys

Pokud vás trápí nadměrné pocení, je ideálním řešením aplikace botulotoxinu. Omezí potu až na 6 měsíců, pak jeho účinky odezní. Lidé, kterým pocení opravdu komplikuje život na něj nedají dopustit a chodí na ošetření botulotoxinem pravidelně. Nemusí si už nosit náhradní oblečení do práce, neklouže jim volant při řízení auta, pot nestéká do očí. Botulotoxin není ale jedinou metodou, jak se pocení zbavit. Technologie MiraDry vás umí zbavit pocení trvale již po 1. sezení. Je skvělé pro všechny, které trápí tento problém a ideální řešení představuje pro ty, kterým nepomáhá botulotoxin, nebo jsou alergičtí na antiperspiranty. Je ovšem určeno pouze pro oblast podpaží. Mikrovlnná energie zredukuje pocení v podpaží až o 82 %! To je ale pouze 1 % z celkového pocení těla, takže termoregulace dál probíhá bez problémů. Výhody obou metod vám představí specialisté oddělení dermatologie v Asklepionu – Institutu klinické a estetické medicíny.

Křečové žíly možná máte, aniž o nich víte

Příznaky křečových žil mohou být různé od prvotního svědění v oblasti bérců, přes barevné změny na kůži, pocity těžkých nohou, otoky až po drobné metličky a vystouplé modré až černé žíly. Způsobů, jak se jich v jednotlivých fázích zbavit má moderní cévní chirurgie více. V Asklepionu pracuje tým zkušených specialistů na nejnovější šetrné metody cévní chirurgie. Křečové žíly v Asklepionu léčí již 4. generací laseru, radiofrekvencí, skleroterapií nebo lepidlem, díky kterému vás po operaci nečekají naprosto žádná omezení.

Zdroj/foto: Archiv

Péče o pleť má jméno Phytomer

Jednoho dne sundáme respirátory a staneme opět tváří tvář realitě. Jak si usnadnit tento comming out? Jednoduše správnou domácí rutinou, která ze všech typů pleti krok za krokem dostane to nejlepší. Francouzská mořská kosmetika Phytomer, kterou používají kosmetičky v Asklepionu a v dalších tisících salonech po celém světě. A protože nechceme, aby si po roce lockdownu kdokoli pomyslel, že na vaší tváři utekl čas nějak rychleji, nastavte si svůj omlazující program denní a noční péče proti známkám stárnutí, tvorbě vrásek a pro obnovu rozzáření pleti právě s unikátní kombinací péče Phytomer a Asklepion. Z palety anti-aging produktů Phytomer vybírejte krémy proti prvním vráskám až po ty proti vráskám hlubokým. Doplňte svou každodenní péči o produkty k čištění a hyper účinná séra. Poraďte se s dermatology a kosmetičkami Institutu Asklepion, a získejte zpět čas, který nám pandemie vzala.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky