kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Natali Ruden si v DS STORE Praha převzala svůj nový DS 7 CROSSBACK

Natali Ruden si v DS STORE Praha převzala svůj nový DS 7 CROSSBACK

Zdroj/foto: Archiv
DS STORE Praha je jedinečným místem prodeje automobilů, který se ve své koncepci inspiroval luxusní pařížskou módou a stylem francouzských butiků. Jeho mimořádné prostředí přímo vybízí i k dalšímu využití a proto se Natali RUDEN v jejích modelech vyfotila právě u příležitosti předání nového vozu, opět s plug in hybridním pohonem, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

Modely Natali RUDEN jsou nafoceny přímo na samotné Natali RUDEN a ke spolupráci jsme tentokrát přizvali i herečku Lenku Vacvalovou. Ta na fotografiích předvádí mimo jiné i model oblečení inspirovaný maskou vozů DS.

„Jsem ze své DS 7 stále velmi nadšená. Tichý a komfortní provoz umocněný navíc jedinečným designem vně i uvnitř mého vozu mě nepřestávají bavit. Po Praze jezdím výhradně na elektrický pohon. Přes noc v klidu doma svůj vůz plně dobiji a tak mám dobrý pocit nejen z velmi nízkých nákladů na provoz, ale i z toho že šetřím životní prostředí. Musím přiznat, že Francouzi opravdu umí zhmotnit své vyhlášené „savoir vivre“, rafinovanost, eleganci a umění být prostě chic nejen do oblasti módy, ale i do automobilu. DS je plná pohodlí, kvalitních materiálů, působí velice luxusně. Moc se mi líbí i prostředí pražského DS STORE, kde se cítím jako v pařížském butiku. Vyzkoušela jsem si už i menší model DS 3 CROSSBACK, který je snad ještě avantgardnější než moje DS 7. Do města je skvělý, ale já zůstávám věrná své zlaté DS 7, která je pro mé potřeby i delších cest přece jen všestrannější“ vysvětluje Natali Ruden.

Zdroj/foto: Archiv

Její vůz je plně vybaven tak, aby i na delších cestách poskytoval maximum pohodlí díky systému odpružení DS Active Scan Suspension, nočnímu vidění DS Night Vision nebo možnosti poloautonomního řízení DS Connected Pilot. Interiér je proveden ve stylu Rivoli, se světlým koženým čalouněním Claudia a vyhřívanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo specifické hliníkové disky na 19-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. Poslech hudby zpříjemňuje špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory. Třešničkou jsou analogové hodiny od prestižní značky B.R.M. nebo hliníkové elementy zdobené technikou gilošování.

Zdroj/foto: Archiv

O DS Automobiles

Poháněna avantgardním duchem a podpořena výjimečným dědictvím vozu DS z roku 1955, má společnost DS Automobiles, která zahájila svoji činnost v roce 2015, za cíl ztělesnit francouzský luxus v automobilovém průmyslu. DS Automobiles je prémiová značka skupiny PSA.

Modely DS druhé generace navržené pro zákazníky, kteří hledají osobitý výraz a touží po nejnovějších technologiích, kombinují propracovanost a pokročilé technologie. S SUV vozy DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK a novinkami DS 9 a DS 4 představuje značka DS řadu světových vozidel, všechna nabízená v elektrifikovaných verzích pod značkou E-TENSE.

Pro své náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program „ONLY YOU“, exkluzivní servisní program pro jedinečný zážitek se značkou. 

Značka DS, která působí ve 35 zemích, vytvořila a rozvíjí exkluzivní distribuční síť zahrnující 400 prodejních míst DS STORES a salonů DS SALONS po celém světě.

Všechny novinky DS můžete sledovat na www.DSautomobiles.com @DS_Official.

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky