kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Pasivní domy U Boží vody: Bydlení pro ty, kterým už dnes záleží na zítřku

Pasivní domy U Boží vody: Bydlení pro ty, kterým už dnes záleží na zítřku

Pasivní domy U Boží vody: Bydlení pro ty, kterým už dnes záleží na zítřku

Nabídku Svoboda & Williams rozšiřuje rezidenční projekt U Boží vody, pojmenovaný podle nedalekého pramene a poutního místa. Devět pasivních dřevostaveb, které vyrostou v Jemníkách u Mladé Boleslavi, nabídne designové bydlení v jedinečném spojení s nejnovějšími technologiemi.

Komorní projekt, který vzniká na hranici přírodní rezervace Chlum, poskytne rezidentům bydlení v dokonalém komfortu a zároveň nejvyšší environmentální standardy bez kompromisů. „Noví majitelé budou moci žít v souladu se svými zásadami a za pomoci nejnovějších technologií na trhu, aniž by se přitom museli vzdát pohodlí,” popisuje Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Záměrem domů U Boží vody je nabídnout zdravé bydlení ve spojení s inteligentní domácností. K tomu přispěje obnovitelná energie vyráběná solárními panely a také rekuperace, zajišťující neustálý přísun čerstvého vzduchu. „U pasivních dřevostaveb je samozřejmostí velmi nízká energetická náročnost, čemuž pomáhá plně vzduchotěsná konstrukce domu, velmi účinná izolace nebo okna s trojitým zasklením. Výsledkem je pak celoročně příjemná teplota v interiéru,” upřesňuje Linda Martynková. 

Celkem devět domů s dispozicemi 5+kk, terasou a garáží naplní ta nejpřísnější kritéria pasivního bydlení stanovená renomovaným německým institutem Passivhaus. Díky tomu obdrží každý z domů nejlepší hodnocení energetické náročnosti PENB třídy A i klasifikaci pasiv + v programu Nová zelená úsporám. Ta budoucí majitelům zajistí vedle energetických úspor i dotaci od Státního fondu životního prostředí, a to ve výši 535 000 Kč. 

Domy U Boží vody vyrostou na pomezí přírodního parku, přitom se všemi výhodami, jaké přináší blízkost města. Mladá Boleslav, vzdálená jen pár minut jízdy autem, nabízí veškerou vybavenost a rychlé spojení do Prahy, kam lze dojet během půl hodiny. 


Zjistěte více o projektu U Boží vody a rezervujte si prohlídku vzorového domu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky