kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Vyrazit v létě k moři nebo do hor? Tipy pro vás!

Vyrazit v létě k moři nebo do hor? Tipy pro vás!

Letní Dovolená Falkensteiner

Letní dovolená je obdobím, kdy si každý zaslouží odpočinek a relaxaci podle svých představ. I když je otázkou, co si pod těmi slůvky přesně vybaví. Pro někoho symbolizují klidný den na pláži s oblíbeným koktejlem v ruce, který je třeba chránit před hřejivými sluneční paprsky. Funguje jako povzbuzovací „aperitivo“ před blížícím se večerním kulinárním zážitkem. Jiný naopak upřednostní až bodavě čerstvý horský vzduch, znovu načerpání energie v hlubokém lese, či mazlivý odpočinek ve wellness. Ať už obklopeni horami s idylickými alpskými pastvinami nebo se necháváte unášet podmanivým rytmem vln nadohled třpytivé hladiny moře, Falkensteiner Hotels & Residences tam všude budou s vámi.

Obklopeni horskými panoramaty

Za panoramaty připomínající ostré špičky žraločích zubů, kterým sekundují křišťálově čisté jezera a široká nabídka venkovních aktivit, se vydejte do rakouských Korutan. Pro maximální uvolnění těla i mysli doporučujeme využít nové Spa ve Falkensteiner Spa Hotel Carinzia. Kdo naopak touží po aktivnější dovolené, ten ocení rekreační oblast Schladming-Dachstein s bezpočtem pěších i downhillových treků a nervy šimrající nabídkou adrenalinových sportů. S jakýmkoli programem vám poradí tzv. ,,Experience Concierge‘‘ ve Falkensteiner Hotel Schladming. A pak je zde oblast zvlášť v zimě oblíbeného Jižního Tyrolska, které magicky kombinuje chutě a tradice rakouského mocnářství s hřejivými dotyky Itálie. Přímo v bezprostřední blízkosti údolní stanice vyhlášené „holé“ hory Kronplatzu najdete skrytý klenot, prémiový hotel Falkensteiner Hotel Kronplatz. Bylzařazený mezi Leading Hotels of The World.

Letní Dovolená Falkensteiner

Šumění třpytivého moře

Máte pocit, že už jste v Chorvatsku objevili vše? Město Zadar a jeho okolí nabízí nejen spoustu historie, ale leží jen kousek od malebného pobřeží Jaderského moře. Symbolizuje doslova jedinečnou kombinaci kulturního dědictví UNESCO a pohodové – „lay back“ atmosféry. Pro perfektní dovolenou se vším všudy si zvolte resort Punta Skala. Najdete v něm hned několik 5* prémiových hotelů, soukromé luxusní vily, 14 restaurací a barů a přes 25 sportovních aktivit. Ale ani Itálie vás nezklame. A je vlastně jedno, zda se vydáte za bělostnou soukromou pláží ohraničenou blankytně modrou vodou ve Falkensteiner Capo Boi na Sardinii či za autentickým kulturním dědictvím Kalábrie. Tamní pobyt můžete navíc propojit s návštěvou Benátek a odpočinkem v Lido di Jesolo s téměř 15 km dlouhou pláží a prémiovými službami ve Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo.

Letní Dovolená Falkensteiner

Dovolená, po které toužíte

Falkensteiner Hotels & Residences objevíte dokonalou kombinaci individuality a zaručené kvality. Portfolio s více než 30 exkluzivními ubytováními zahrnuje oblíbené lokality. Ať už hledáte útočiště pro rodiny s dětmi nebo jen pro dospělé, dobrodružství v prémiovém kempu nebo luxus soukromí, u nás si vybere každý. Ponořte se do nejmodernějších wellness center, vychutnejte si vynikající kuchyni z lokálních surovin a užijte si bohatou zábavu včetně jógy, fitness lekcí a výletů s průvodcem po okolí. Rodiny si zamilují rozsáhlé programy pro děti přizpůsobené všem věkovým kategoriím, které zajistí dovolenou plnou zábavy pro všechny. Sluníčko, zábava a čistá lehkost: Zažijte letní dovolenou, při které zapomenete na vše ostatní.

Rezervujte si letní dovolenou na falkensteiner.com/summer.

Letní Dovolená Falkensteiner

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky