kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Pergamentka Apartments: Odpočinek v srdci Krkonoš

Pergamentka Apartments: Odpočinek v srdci Krkonoš

Pergamentka Apartments
Foto: 2MKZ
V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Přestavba začne příští rok. Pergamentka Apartments nabídne dvacet pohodlných apartmánů.

Krkonoše byly, jsou a vždy budou vyhledávanou rekreační lokalitou. V 80. letech ROH posílala v zimě i v létě rekreovat skupiny zaměstnanců na společenské zájezdy, děti jezdily na horské pionýrské tábory a lidé navštěvovali příbuzné, kamarády nebo se na hory vraceli za čerstvým vzduchem a turistikou.

Na tuto tradici navazuje i rodinná firma 2MKZ, která v horské oblasti rekonstruuje a připravuje zajímavé rezidenční projekty. V dnešní zrychlené době jsou horský vzduch a slunce jedním z nepostradatelných příspěvků k dobrému duševnímu zdraví. České hory tento luxus nabízí. Navíc si ho lidé mohou užívat v nově zrekonstruovaných či opravených nemovitostech.

Na lyže i za turistikou

Vítkovice se nachází v Krkonošském národním parku jen několik kilometrů od města Jilemnice. Samotný objekt Pergamentka Apartments je v pěší vzdálenosti od skiareálu Aldrov a snowparku Jizerka, jednoho z největší snowparků v Česku. Lokalita je zajímavá také pro snadný přístup k turistickým, běžkařským a cyklistickým trasám. Bydlení v tomto místě proto ocení jak lidé s aktivní přístupem k životu, tak ti, kteří vyhledávají klid přírody. blízko jsou pramen Labe, mohyla Hanče a Vrbaty, Pančavské vodopády či hora Medvědín.

K lyžování vybízí i nedaleká lyžařská střediska – Rokytnice nad Jizerou, Harrachov a také Špindlerův Mlýn. Obec Vítkovice a její Sportovní klub hraběte Jana Harracha nabízí mnoho aktivit pro malé i velké. Děti ocení každoroční příjezd Krakonoše, dětský den, maškarní karneval a Vítkovickou pouť.

Pergamentka Apartments
Foto: 2MKZ

Pohodlné apartmány

Původní chalupa Pergamentka, která nese název inspirovaný historií dřívějšího vlastníka, jehož portfolio obsahovalo v minulém století i papírenské továrny, sloužila k ubytování turistů a rekreačních spolků. Nyní se změní na prostorné apartmány.

Objekt Pergamentka Apartments je umístěn na jižním svahu uprostřed horské vesnice. Dvacet elegantních apartmánů o dispozicích 1+kk a 2+kk a plochách od 40 do 68 m2 jsou navrženy tak, aby disponovaly výhledem na lyžařskou sjezdovku. Velká hliníková okna směřující na jih zajišťují prosvětlení každého koutu.

Horní apartmány se pyšní mezonetovou dispozicí a střešními okny. Dolním apartmánům dominují velká francouzská okna a vlastní předzahrádky. Všechny jednotky mají zvětšené koupelny a budoucí majitelé si je mohou doplnit o moderní infrasauny. Infrasaunu ocení každý, kdo vyhledává aktivní pohyb a po dni stráveném v kopcích si rád dopřeje chvíli večerní relaxace.

Komfortní parkování u objektu přivítá každý. Ať už se rozhodne na horách žít, pracovat, nebo je jen navštěvovat ve volných dnech.

Horský design

Ladné propojení přírodního odstínu dřeva a tmavě šedého kamenného obkladu na fasádě dokresluje  typický horský architektonický ráz. V blízkém okolí se nachází mnoho dalších objektů s kamenným obkladem, a Pergamentka Apartments tak zapadá do prostředí, kam bude zasazena.

K horským developerským projektům neodmyslitelně patří kvalitní standardní vybavení. V Pergamentce najdete kvalitní obklady a dlažby navržené v přírodních barevných odstínech, podlahové topení, hliníková antracitová okna a moderní zařizovací předměty. Developer 2MKZ nabízí také budoucím majitelům vybavení apartmánů. Mohou si vybrat z návrhů designů. Developer pak zařídí kompletní realizaci apartmánu od A do Z ještě před převzetím. Kdo apartmán kupuje jako investiční příležitost, ocení, že 2MKZ zajistí také následnou správu a pronájem nemovitosti.

Pergamentka Apartments
Foto: 2MKZ

Developer 2MKZ: Srdcem na horách i u moře

Rodinná developerská společnost 2MKZ vznikla v roce 2015 jako stavební firma se zaměřením na výstavbu rodinného bydlení. Během svého působení na trhu přešla do developerské oblasti a začala se zaměřovat na rekreační bydlení střední a vyšší zákaznické kategorie.

Nápad na stavbu horských apartmánů v Krkonoších vznikl již v roce 2018. Díky vysoké poptávce se portfolio 2MKZ rozšířilo na čtyři horské projekty – Yasmin Apartments, Pergamentka Apartments, Petrův Grunt a Víchovská vyhlídka. Všechny projekty mají společné umístění na nádherných místech s dechberoucími výhledy. Petrův Grunt a Yasmin Apartments projdou kompletní rekonstrukcí a z původních chátrajících horských hotelů vzniknou elegantní apartmány. Další horské projekty společnost připravuje.

Na začátku roku 2022 investovala developerská společnost 2MKZ do nemovitostí i v Chorvatsku, v přímořských oblastech Zadar a Split. Podobným způsobem jako v Česku připraví pro klienty rekreační apartmány. Cílem developera je poskytnout kvalitní produkt na zajímavém místě a zhodnotit tím budoucím majitelům jejich vložené prostředky.                                                                        

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky