kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Port7 – nové centrum pražských Holešovic 

Port7 – nové centrum pražských Holešovic 

Port7
Foto: Skanska
Výstavba Port7 je v plném proudu a rychle se blíží k významnému milníku – dokončení monolitu stavby, který je očekáván na začátku léta. Dosud největší komerční development českého zastoupení Skanska se nachází mezi holešovickým nádražím a Vltavou. Po svém dokončení plánovaném na 2. čtvrtletí roku 2023 Port7 promění bývalou průmyslovou zónu u Trojského mostu v nové pulzující srdce Holešovic.

Port7 se skládá ze tří administrativních budov, které nabízejí 35 000 m2 prvotřídních kancelářských a maloobchodních prostor. Mezi jednotlivými budovami se bude nacházet piazza s obchody, restauracemi, kavárnami, bistry a drobnými provozovnami služeb. Součástí projektu bude rozsáhlý veřejný park s novou Náplavkou 2.0. Parková zeleň s promenádou podél nábřeží nabídne prostor pro oddech, procházky a setkávání s přáteli. Milovníci různých sportů ocení rekonstruované nábřeží s cyklostezkou, dětským hřištěm a přístavem pro malé lodě.

Kanceláře nejvyšší kvality       

Největší budova nazvaná Edinburgh s téměř 28 000 m2 tvoří páteřní osu projektu. Na ni navazují dvě menší budovy Alexandria (4 200 m2) a Dover (3 700 m2), které jsou orientovány směrem k Vltavě. Nájemce jistě potěší některá ze tří tematických střešních teras se skvělým výhledem na Trojské vinice. V podzemí bude pro nájemce připraven společenský prostor The Club s kulečníkem a šipkami. Port7 je nyní z více než třetiny pronajatý.

Port7
Foto: Skanska

Ekologie  

Port7 je navržen jako udržitelná budova, která šetří a pomáhá životnímu prostředí během výstavby i při následném provozu a účinně snižuje například spotřebu energie a pitné vody (o čtyřicet procent). Port7 usiluje o nejvyšší mezinárodní environmentální certifikaci LEED Platinum pro Shell & Core v nejnovější verzi 4 (4.1). Projekt byl zároveň navržen a staví se tak, aby splňoval kritéria certifikátu WELL, který hodnotí vnitřní prostory z pohledu uživatele a který věnuje zvláštní pozornost zdraví a bezpečnosti lidí v budově. V návaznosti na pandemii Covid-19 budovy projdou dodatečnou certifikací WELL Health-Safety Rating.

Port7
Foto: Skanska

Inovace

Skanska využije pro budovu Port7 unikátní systém Connected by Skanska, který usnadňuje každodenní používání budovy jak nájemcům, tak návštěvám a správě. Digitální platforma zahrnuje mimo jiné mobilní aplikaci pro běžné uživatele (zaměstnance firem sídlících v Port7) a umožní jim bezdotykové parkování, přístup do budovy a kanceláří nebo rezervaci služeb virtuální recepce. 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky