kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Gourmet News: Phở bar otevřel nové prostory

Gourmet News: Phở bar otevřel nové prostory

Phở bar
Foto: Phở bar
Jaké novinky se udály na gourmet scéně?

Aux Merveilleux de Fred

Na ladění formy do plavek je ještě dost času. Proč tedy nezavítat do chic francouzské cukrárny. První český butik sítě Aux Merveilleux de Fred najdete nedaleko náměstí Republiky. Už z ulice přitahuje pozornost obrovským křišťálovým lustrem od Preciosy. Evokuje luxus a je poznávacím znamením značky, kterou v roce 1997 stvořil mistr cukrář Frédéric Vaucamaps, když v Lille otevřel svůj první podnik. Nabídka je v podstatě monotematická. Ačkoliv můžete ochutnat i briošky cramic, instinktivně sáhnete po merveilleux, které Freda proslavily. Jedná se o poměrně jednoduché dezerty, jejichž základem je sněhová pusinka, na ní je navršena šlehačka různých příchutí a celé merveilleux je obalené ve vrstvě něčeho křupavého. Může to být čokoláda, karamelizované oříšky nebo třeba kousky pusinek. Zkuste Magnifique s griliášovou šlehačkou obalenou v mandlích a zmiňovaných karamelizovaných oříšcích. Výrobu můžete sledovat přímo na místě.

cukrárna
Foto: PRAM Consulting

(Revoluční 1082/8, Praha 1-Nové Město)

Phở bar

Bistro se skvělým vietnamským jídlem na rohu ulice Na Poříčí a Těšnova sice není úplnou novinkou, ale teprve od března disponuje dostatečně velkými prostory, ve kterých se mohou usadit všichni hosté. Původně malý podnik byl tak populární, že se tu na stůl v exponovaných časech stály fronty a mnozí nepohrdli ani stolky na rušné ulici. Nyní už si můžete vychutnat oběd či večeři v prostorném moderním interiéru, kterému dominuje světlé dřevo. V nabídce jsou všechna u nás dobře známá jídla vietnamské kuchyně, jako polévky phở, smažené i nesmažené závitky, bún bò nam bô nebo bún chả. Nebojte se ale sáhnout po něčem, co jste zatím neměli možnost ochutnat. Aktuální speciality najdete na tabuli vedle kasy. Ze stálé nabídky doporučujeme Chef combo, u nás málo vídanou kombinaci hovězího a slepičího phở nebo Phở bar special s kuličkami z hovězího a kuřecího masa.

Phở bar
Foto: Phở bar

(Na Poříčí 1059/43, Praha 1-Nové Město)

FoodLab

FoodLab je designová restaurace v srdci Prahy, která nabízí nezaměnitelnou fusion kuchyni. Jedná se o prostor, kde to skvělým jídlem a pitím teprve začíná. Hosté mají k dispozici také business zónu pro nerušené obchodní jednání, oddělený event salónek pro sedmdesát osob a dětskou zónu s hlídáním o rozměru sto metrů čtverečních. FoodLab můžete navštívit na snídani každý všední den od 8 hodin nebo na víkendový brunch, který se podává v sobotu a neděli od 10 do 16 hodin. Restaurace nově nabízí i originální obědová menu. Je oblíbeným místem luxusních firemních eventů i charitativních akcí.  FoodLab spojuje tradici a ducha minulosti s kreativitou a moderním designem. Výsledkem je nezapomenutelný zážitek, který potěší chuťové pohárky a okouzlí všechny smysly. Přijďte si vychutnat skvělé jídlo, nezaměnitelnou atmosféru i genia loci této unikátní restaurace. Doporučujeme rezervovat si stůl na www.food-lab.cz.

FoodLab
Foto: FoodLab

(Haštalská 749/4, Praha 1 – Staré Město)

Autor: Klára Donathová, redakce

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky