kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Za dobrým jídlem a krásným ubytováním vyrazte do Soběsuk

Za dobrým jídlem a krásným ubytováním vyrazte do Soběsuk

Angusfarm Soběsuky
Foto: Angusfarm Soběsuky
Sezónně, lokálně, beze zbytků a hlavně s láskou – tohoto hesla se drží majitelé podniku Angusfarm, jenž se nachází v západočeské vesničce Soběsuky. Nově zrekonstruovanou budovu v rustikálním stylu najdete přímo na návsi a rozhodně se vyplatí nahlédnout dovnitř.

Ráj pro milovníky hovězího

Na základech původní hospůdky, založené na konci 19. století, vyrostla restaurace Angusfarm, jejíž provoz funguje pod vedením manželů Klausových. Během let 2019 a 2020 Klausovi kompletně zrekonstruovali jak interiér podniku, tak prostory přilehlého penzionu, zahrady, stodoly a vinného sklípku.

V restauraci na hosty dýchne rodinná atmosféra, kterou umocní usměvavá obsluha. V centru dění je samozřejmě kvalitní jídlo. Na menu dominují steaky a další pokrmy z hovězího masa plemene Angus – burgery, tataráky, pečená žebra, carpaccio… Pozadu ale nezůstávají ani dezerty nebo saláty.

Dobré jídlo a mnohem víc

V Angusfarm stojí za to strávit delší čas než pár hodin. Zahrada s jezírkem a altánem skýtá místo pro svatební obřad, upravená stodola nabízí prostor pro uspořádání narozeninové oslavy, firemního večírku nebo vzdělávacího semináře. Stran všeho ruchu se pak nachází vinný sklípek. Ten je ideální volbou, pokud si chcete užít klid a soukromí, obklopeni ničím jiným než lahodným vínem.

Zastavte se na víkend

Zůstat v Soběsukách déle umožňuje penzion o dvanácti pokojích. Jeho zařízení je komfortní, praktické, a přitom útulné. Odsud lze vyrážet na zajímavé výlety po okolí. Z Nepomuku, rodiště sv. Jana Nepomuckého, doslova dýchá historie. Pobavení nabízí v letní kino Neurazy, zvířata čekají v Těchonicích na oslí farmě nebo v miniZOO v Tojicích a celé Nepomucko je možné objet na kole. Třeba na tom, které si zapůjčíte přímo v Angusfarm.

Galerie

Foto: Angusfarm Soběsuky

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky