kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Nejlepší golfové hřiště zahájilo sezonu

Nejlepší golfové hřiště zahájilo sezonu

golf
Foto: Arendon
Nejlepší hřiště v České republice, PGA National Czech Republic Oaks Prague, uvolňuje omezený počet členství a v pátek 1. dubna zahájilo golfovou sezonu.

Golfové hřiště PGA National Czech Republic, které je součástí rezidenčního projektu Oaks Prague a loni opět získalo ocenění Nejlepší hřiště v České republice 2021, uvolňuje k prodeji omezený počet členství. Na začátku dubna zahájilo golfovou sezonu. Hráči se mohou těšit také na novou gastronomii, kterou zde zajistí La Collezione Riccarda Lucqueho.

Golfové hřiště jihovýchodně od Prahy navrhl světově uznávaný architekt golfových hřišť Kyle Phillips a říká o něm: „Toto jedinečné nové hřiště zraje do krásy, a jakmile bude dokončena veškerá občanská vybavenost, Oaks Prague bude patřit k nejvyhledávanějším destinacím nejen na evropské úrovni, ale zaujme oprávněné místo mezi nejlepšími světovými golfovými areály.“

Prémiový životní styl

PGA National Czech Republic je součástí developerského projektu Oaks Prague, který představuje nový koncept prémiového bydlení v České republice. Budoucí obyvatelé se mohou těšit nejen na prémiové rezidenční bydlení s plnou občanskou vybaveností, ale i boutique hotel, SPA a řadu restaurací. To vše usazené v krásné středočeské krajině o rozloze 140 hektarů. PGA National Czech Republic nabízí svým hráčům jedinečný golfový zážitek v České republice.

„Golfové hřiště PGA je měřítkem kvality celého developerského projektu Oaks Prague. Cílem je poskytnout prémiový životní styl na výjimečné úrovni a golfové hřiště považujeme za ukázkový příklad toho, jakým směrem chceme projekt realizovat. Rezidenční část, pohostinství a golfové hřiště vnímáme jako vzájemně se doplňující a zároveň nepostradatelné prvky Oaks Prague,“ říká Jan Zemánek, CEO společností Arendon.

Klub v zámku

Kromě golfového hřiště a rozsáhlého tréninkového zázemí otevřeného v srpnu 2020 je součástí Oaks Prague také klasicistní zámek, který je chráněnou kulturní památkou a nyní se dokončuje jeho citlivá rekonstrukce. Zámek bude sídlem golfového klubu, včetně salonku, módního baru, stylové restaurace s otevřenou kuchyní, a veškerého zázemí pro golfisty. Dále bude součástí zámku konferenční prostor a venkovní terasy s výhledem na hřiště a okolní krajinu.

Oaks Prague nabídne i gastro novinky. „Jsme velice rádi, že jsme se domluvili na spolupráci právě se sítí Riccarda Lucqueho, který patří v ČR mezi absolutní gastronomickou špičku. Jeho tým zajistí kompletní služby ve dvou nově pojmenovaných restauracích: La Finestra Oaks Golf Club a La Bottega Oaks Deli Bistro. Milovníkům té nejlepší gastronomie určitě značky a restaurace La Finestra i La Bottega s jejich vybranou kuchyní a servisem není třeba představovat,“ říká Jan Zemánek a dodává: „La Bottega Oaks Deli Bistro je situováno na nově vznikajícím náměstí v centrální části projektu, La Finestra Oaks Golf Club bude v budově zámku.“

Klub provozuje společnost Troon Privé, divize společnosti Troon, světového lídra v oblasti správy golfových klubů. Troon Privé představuje jistotu, že golfový zážitek pro hráče a hosty bude vždy na té nejvyšší možné úrovni.

Autor: Arendon

Galerie

Foto: Arendon

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky