kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Prémiové rezidence, holiday resorty i městský komplex. DOMOPLAN pokračuje v rozsáhlé výstavbě

Prémiové rezidence, holiday resorty i městský komplex. DOMOPLAN pokračuje v rozsáhlé výstavbě

domy
Foto: DOMOPLAN
Mezinárodní developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX se za třináct let rozrostla z Brna do Čech, tuzemských hor i do zahraničí. Kromě výstavby stávajících projektů připravuje realizaci dalších. I u nich bude standardem prvotřídní architektonické provedení a energetická úspornost.

Z domovského Brna expandoval DOMOPLAN v průběhu let do středních Čech, na česká pohoří a na Balkán. Staví nebo stavby připravuje v Záhřebu a Bělehradu či na chorvatském pobřeží. Portfolio původně rezidenčních nemovitostí postupně obohacuje o nové, neotřelé projekty prémiového charakteru, které rezidentům nabízí řadu klientských služeb. Nová místa pro život i relaxaci se opírají o špičkové architektonické provedení v kombinaci s kvalitními stavebními materiály. 

Největší počet právě rozestavěných či chystaných projektů DOMOPLAN staví v Brně, kde dlouhodobě nevyužívaným plochám, tzv. brownfieldům, vlévá nový život. Ať už se jedná o rozvíjející se Zábrdovice, Královo Pole, Starý Lískovec, Líšeň nebo lukrativní adresu Konečného náměstí. Svým charakterem každá rezidence odpovídá danému místu. Ve stejném duchu vzniká i luxusní wellness resort Lesní stráně v Jeseníkách nebo brandýská rezidence Na Mariánské cestě – nacházející se symbolicky na konci historické poutní cesty.

BRIXX

Nová brána do Brna. Přesně takovou siluetu vykresluje multifunkční městský komplex BRIXX, který DOMOPLAN začne od příštího roku budovat na pomezí městských částí Bohunic a Starého Lískovce v blízkosti Fakultní nemocnice Brno a univerzitního kampusu Masarykovy univerzity. Výrazným způsobem přispěje k dynamické proměně oblasti Západní brány, kdy v souladu s konceptem work & live nabídne přes 500 rezidenčních jednotek umístěných do dvou charakteristických bloků. Včetně bydlení a kompletního zázemí pro studenty, kteří budou moci zůstat na tomto místě i po skončení studia.

Kancelářské prostory, mezonety nebo specializované zdravotnické zařízení nabízí přirozený prostor pro vlastní realizaci. V přízemních částech obou bloků se nachází obchody, kavárny a prostory pro další komerční využití. Společně s vnitroblokovým parkem, pěší zónou a zelenou piazzettou vytvářejí živé veřejné prostranství a příjemné prostředí pro moderní život.

BRIXX
Foto: DOMOPLAN

Rezidence Pekárenský dvůr

Nový životní styl na dosah samotného centra Brna. V oblasti Zábrdovic, na místě s bohatou tradicí někdejších Dělnických pekáren, vzniká prémiové bydlení klubového charakteru se službami pětihvězdičkového hotelu. Na 239 rezidenčních jednotek různých typů a dispozic lemuje semiprivátní park v podobě zeleného vnitrobloku, který poskytuje ideální zázemí pro živou sousedskou komunitu. Grill pointy, komunitní zahrádky, dětské hřiště nebo fitness centrum společně s dalšími aktivitami nabízí rezidentům řadu možností, jak trávit volný čas.

Rezidence Pekárenský dvůr, která kromě bytových domů a townhousů nabízí také luxusní penthouse s 360° výhledem na celé Brno, vzniká v souladu s kritérii certifikace BREEAM. Díky těmto standardům naplňuje charakteristiku energeticky zdravého a úsporného bydlení, v němž má každá domácnost díky smart managementu pod kontrolou veškeré energie.

Rezidence Pekárenský dvůr
Foto: DOMOPLAN

Rezidence Starý pivovar

Oblast někdejšího kartuziánského kláštera, v jedné z nejžádanějších brněnských lokalit Královo Pole, v sobě ukrývá bohatou historii. Klidné místo v sousedství někdejšího klášterního pivovaru představuje ideální prostor pro rodinný život, který nabízí rezidence Starý pivovar. Genius loci historického místa podtrhuje architektonická podoba rezidenčního domu a díky neobvykle navrženému tvaru bude do interiérů pronikat co nejvíce denního světla.

Oceněný projekt nabídne 47 rezidenčních jednotek, z nichž každá má vlastní balkon nebo terasu. Přímo pod okny svého domova budou mít rezidenti také vlastní zelený park s dětským hřištěm, workoutovou zónou i prostory pro piknik. Nedílnou součástí jsou zelené střechy a systémy pro šetrné hospodaření s vodou, které se v kombinaci s vysazenou zelení postarají o příjemné mikroklima. Částečnou energetickou soběstačnost zajišťují vlastní zdroje obnovitelné energie s energetickým managementem domácnosti.

Rezidence Starý pivovar
Foto: DOMOPLAN

Rezidence Příční 14/12

Bydlení v centru Brna a přitom na klidném místě. Taková je ulice Příční, kde DOMOPLAN připravuje další z řady nových rezidenčních projektů. Bytový dům Příční 14/12 je zosobněním moderního městského života, kde je vše potřebné na dosah ruky. Smyslné architektonické provedení navazuje na špičkovou prvorepublikovou tradici funkcionalismu, a to v kombinaci s nadčasovými prvky moderních trendů.

Elegantní rezidence s celkem 68 jednotkami s vlastními balkony či terasami je rozdělena na dvě části. Momentálně je nově v prodeji 34 bytů v ulici Příční 14, která bude postavena v první fázi. Na ni příští rok naváže prodej zbývajících bytů a stavba Příční 12, nacházející se hned v těsné blízkosti. Součástí bytového domu je také společná bylinková zahrádka i podzemní parkování s vyhřívanou kočárkárnou. Nižší energetickou náročnost zajistí fotovoltaika, zelené střechy či řízené větrání s rekuperačními jednotkami. 

Rezidence Příční
Foto: DOMOPLAN

Rezidence Na Mariánské cestě

Propojení moderního městského bydlení s klidným místem a přírodou nedaleko velkoměsta představuje rezidence Na Mariánské cestě, kterou DOMOPLAN staví v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Po vzoru skandinávské životní filozofie hygge nabízí tu pravou harmonii mezi pracovním životem, odpočinkem a aktivním trávením volného času. Rezidenční areál v sobě zahrnuje kromě bohatých přírodních prvků a jezírek také workoutové hřiště, grill pointy, relaxační zónu nebo saunu s Kneippovým chodníčkem.

Rodinná rezidence o 321 rezidenčních jednotkách s dispozicemi 1+kk až 4+kk a podzemním parkováním podtrhuje své propojení s přírodou také využitím energeticky úsporných řešení. Nejenom zelené střechy, ale také fotovoltaika s bateriovým úložištěm, tepelnými čerpadly a lokální distribuční soustavou zajistí vlastní soběstačnost až ze čtyřiceti procent. Využití přírodních materiálů pak doplňuje architektonicky minimalistické provedení celého areálu.

Rezidence Na Mariánské cestě
Foto: DOMOPLAN

Aparthotel Lesní stráně

Panenská příroda Jeseníků má spoustu nedotčených a ukrytých krás. Právě v jejich srdci, v oblasti Ramzová-Ostružná, připravuje DOMOPLAN v joint venture se společností MyResorts luxusní aparthotel Lesní stráně. Prémiový holiday resort, jehož součástí je společně s investičními apartmány také přilehlý venkovní areál, nabídne budoucím rezidentům dokonalou relaxaci v podobě jedinečného wellness centra. To se kromě vnitřní části rozkládá i v samotném nitru přírody, kde se o maximální prožitek relaxace postarají koupele, masáže či rituální sauna s aromaterapií v privátních kabinách.

Aparthotel Lesní stráně
Foto: DOMOPLAN

Útulnou horskou atmosféru podtrhuje moderní architektura s kvalitními přírodními materiály, které doplňují nejmodernější technologie a energetická řešení v podobě obnovitelných zdrojů energie či rekuperace tepla. Díky tomu jsou Lesní stráně až z poloviny soběstačné. V kombinaci se špičkovým zázemím a službami pětihvězdičkového hotelu včetně zajištění veškeré správy a údržby představují apartmány ideální investici s trvalou hodnotou. 

Autor: DOMOPLAN

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky