kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » PRESTON Capital: Investujte v rozmezí od 50 tisíc do 500 milionů korun do rozvoje luxusního projektu s vysokým investičním potenciálem

PRESTON Capital: Investujte v rozmezí od 50 tisíc do 500 milionů korun do rozvoje luxusního projektu s vysokým investičním potenciálem

Blízký východ
Foto: Pexels
Investování do zahraničních nemovitostí přináší v dnešní době garanci bezpečnějšího a výnosnějšího zhodnocení vlastních financí. Proto se česká společnost PRESTON Capital od roku 2016 věnuje výstavbě investičních nemovitostí na Blízkém východě. V současnosti rozvíjí v lukrativní oblasti Al Marjan ve Spojených arabských emirátech prémiový Sun Beach Hotel Resort, který nabízí vysoké zhodnocení finančních prostředků.

Investment trend

Společnost PRESTON Capital umožňuje prostřednictvím investic do dluhopisů s vysokou výnosností podílet se na dynamickém rozvoji svého zahraničního projektu – čtyřhvězdičkového luxusního resortu Sun Beach Hotel Resort, který se nachází na uměle vytvořeném ostrově v Perském zálivu. Jedná se o ideální investiční příležitost pro ty, kteří hledají vyšší zhodnocení svých finančních prostředků, než jaké jim v současnosti nabízí standardní spoření.

Množství dluhopisů není nijak omezeno a lze je zakoupit už od jednoho kusu. Investovat je možné jak v českých korunách, tak amerických dolarech nebo eurech. Velkou výhodou je, že právě investování v cizích měnách nepodléhá inflaci české koruny, která se již více než rok pohybuje vysoko nad svou standardní hranicí. Dluhopisy emituje dceřiná společnost PRESTON Business, s. r. o., dle schváleného prospektu České národní banky.

Highlight

Koupě dluhopisů s úrokovou sazbou ve výši 9 procent ročně představuje bezpečnou investici pro zajištěnou budoucnost. Investujte v rozmezí od 50 tisíc do 500 milionů korun do rozvoje luxusního projektu s vysokým investičním potenciálem pod správou PRESTON Capital. Ta jako jediná česká společnost buduje prémiový investiční resort na ostrově Al Marjan.

graf
Foto: Estate

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky