kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Primark v Praze společnosti Flow East získal ocenění HOF

Primark v Praze společnosti Flow East získal ocenění HOF

The Flow Building, vlajkový projekt společnosti Flow East na pražském Václavském náměstí, obdržel cenu HOF 2020 pro nejlepší středoevropský retailový pronájem (Best Retail Lease in CEE). Ocenění bylo uděleno za nájem 4 700 metrů čtverečních maloobchodní plochy klíčovému nájemci budovy, společnosti Primark. V rámci HOF Awards jsou vybírány nejlepší projekty z kategorií komerčního developmentu a transakcí na území regionu střední a východní Evropy (CEE).

Pátého ročník slavnostního předání ocenění HOF (Hall of Fame), letos pořádaného ve formátu webináře, se v termínu 26.–29. května účastnilo přes 800 profesionálů z 11 zemí, včetně nejvýznamnějších hráčů na středoevropském nemovitostním trhu. Vítěze vybírala odborná porota složená z předních představitelů segmentu realit napříč regionem.

V The Flow Building, výjimečné stavbě situované v srdci obchodního centra tuzemské metropole, bude otevřena vůbec první prodejna značky Primark v České republice. Jeden z největších a nejpopulárnějších prodejců cenově dostupné módy na světě obsadí celá tři podlaží budovy určená pro maloobchodní provoz. 

„Jsme poctěni tím, že se porota HOF Awards rozhodla jako nejlepší retailový pronájem ocenit právě naši spolupráci se značkou Primark,“ řekl James Woolf, generální ředitel a zakladatel společnosti Flow East. „Vnímáme to jako skvělé uznání tvrdé práce a nasazení týmu Flow East. Velký zájem, který The Flow Building provází s blížícím se datem jejího dokončení, je pro nás zdrojem radosti i hrdosti. Těšíme se, až Primark i další nájemce budeme moci přivítat na této nové adrese.“

Vítězství ceny HOF potvrzuje, že nová stavba s dokončením plánovaným na letošní červenec stojí v centru pozornosti. Vedle retailových prostor třídy A je součástí projektu i 15 000 metrů čtverečních kanceláří, rovněž s klasifikací A. Ty si již předpronajímají Scott & Weber, Graebel Relocation Services a významná mezinárodní společnost, jejíž název bude teprve zveřejněn. Aktuálně zůstává v The Flow Building k dispozici pouze 5 000 metrů čtverečních kanceláří.

The Flow Building se pyšní inovativním a udržitelným designem i skvělou dostupností. Nachází se v blízkosti hlavních pražských uzlů hromadné dopravy, nabízí také 129 parkovacích míst, z nichž 50 poskytuje možnost dobití elektromobilů, a zázemí pro cyklisty. Budova disponuje plochou 2 500 metrů čtverečních na každém ze svých pater, společenským prostorem „Flow Zone“ v nejvyšším poschodí určeným nájemcům a ohromujícím výhledem na město ze střešní terasy. To vše z ní dělá jednu z nejžádanějších víceúčelových nemovitostí ve střední a východní Evropě.

Během uplynulých 25 let, kdy úspěšně investovala v České republice, se společnost Flow East zaměřovala na specializované renovace prémiových historických nemovitostí i na moderní výstavbu. Flow East vlastní portfolio prvotřídních komerčních a rezidenčních nemovitostí a luxusní hotel. Jako dlouhodobý investor je vlastníkem i správcem všech svých budov.

Primark
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Flow East
Primark
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Flow East
office
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Flow East
office
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Flow East

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky