kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Luxusní šatní ramínka Mekko jsou šitá oblečení přesně na míru

Luxusní šatní ramínka Mekko jsou šitá oblečení přesně na míru

I taková zdánlivě obyčejná věc, jako je ramínko, může být krásným designovým doplňkem. Luxusní kolekce šatních ramínek z bukového dřeva vás o tom přesvědčí.

Na myšlenku začít vyrábět ramínka jako vystřižená z dob našich dědečků, přivedla Štěpána Rambouska koupě jednoho krásného obleku. Ve své šatní skříni nenašel ramínko, na které by bez obav svůj nový oblek pověsil. A tak se zrodilo Mekko, specializovaný e-shop s luxusními šatními ramínky.

Poznejte kouzlo bukového dřeva

Tvrdé a odolné bukové dřevo je pro výrobu ramínek ideální surovinou. Jemná struktura buku dělá z každého ramínka originální kousek, který s léty získává krásnou a přirozenou patinu. Bukové dřevo je dohladka vybroušené a chráněné dvojí vrstvou kvalitního laku. Povrch ramínek je tak šetrný i k těm nejjemnějším látkám. Ramínka můžete mít v přírodním tónu dřeva i v elegantním tmavém provedení. Všem typům ramínek pak dominuje plochý hák z pevné oceli, se kterým se dá otáčet až o 360 stupňů. Díky této možnosti se s oblečením na ramínku snadno manipuluje. Stejně tak jako dřevo, ani ušlechtilý kov neztrácí v čase svoji hodnotu. Toto harmonické spojení odolných materiálů zaručuje, že ramínka s jistotou poslouží i budoucím generacím.

Mekko vyrábí šatní ramínka pro různé typy oblečení. Celou kolekci spojuje krásný design, promyšlený tvar a precizní provedení. Každé ramínko je navržené oblečení přesně na míru. Svým vyladěným tvarem kopíruje siluetu jednotlivých typů oděvu, aby se nažehlené kousky zachovaly ve skvělé formě.

Zdroj/foto: Se souhlasem Mekko

Ramínko na oblek udrží celý váš outfit pohromadě

Tvar oblekového ramínka má rozšířené konce, aby poskytovalo saku stabilní oporu a udrželo vytvarovaná ramena. Kalhoty na ramínku drží kalhotová tyč, potažená broušeným semišem. Díky tomu kalhoty na ramínku pěkně drží a nekloužou.

Zdroj/foto: Se souhlasem Mekko

Dokonalou oporu pro objemnější svršky zajistí ramínko na sako, kabát a bundu

Stejně jako oblekové ramínko je rozšířené na koncích. Otočný ocelový hák je ve dřevě napevno usazený a nehrozí tak jeho vytržení ani pod tíhou zimního oblečení.

Zdroj/foto: Se souhlasem Mekko

Pro kalhoty má Mekko speciální ramínko s kovovými klipy

Ocelové klipy kalhoty pevně sepnou v pase a nepustí na zem. Klipy se dají podle potřeby lehce posunout a umožní tak nastavit šířku ramínka přesně na míru. Klipy jsou uvnitř podlepené, aby se zábránilo poničení jemné kalhotové tkaniny.

Zdroj/foto: Se souhlasem Mekko

Ramínka pro košile a jiné lehké topy

Úzké košilové ramínko vyrábí Mekko hned ve dvou variantách. Klasický tvar ramínka opatřený neklouzavou kalhotovou tyčí a ramínko bez tyče. Mekko samozřejmě myslí i na dámy. Nabízí buková ramínka také ve variantách, které odpovídají siluetě dámského oblečení.

Zdroj/foto: Se souhlasem Mekko

Masivní dřevo může nést monogram, jméno nebo firemní značku

Kolekce ramínek Mekko již visí ve skříních mnoha domácností, ale zdobí i šatny luxusních hotelů. Pro podporu brandu hotelu nabízí Mekko gravírování všech ramínek osobitou značkou nebo logem. Osobitě zdobené ramínko potěší i jako nevšední a originální dárek.

www.mekko.cz

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky