kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Regionální nemovitosti: Šantovka pokračuje

Regionální nemovitosti: Šantovka pokračuje

byt
Foto: Redstone Real Estate
Jaké novinky se udály v oblasti regionálních nemovitostí?

Šantovka pokračuje

Developerský trh loni zasáhl nedostatek a prudké zdražení materiálů a stavebních prací, které dokonce pozastavily některé projekty. Jeden z nich, olomoucký Šantovka Living, se letos po téměř roční pauze opět rozjíždí. Společnost Redstone Real Estate, která plánuje na pozemcích nedaleko nákupního centra Galerie Šantovka postavit celkem 200 bytů, obnovila práce na prvních 34 z nich. Datum dokončení se posunulo na jaro 2023.

Foto: Redstone Real Estate

Getberg míří do Kladna

Realitní skupina Getberg, která se specializuje na developerské projekty v lokalitách nedaleko Prahy, představuje další velký projekt, tentokrát v Kladně. Getberg zde plánuje postavit rezidenční čtvrť Icon Park čítající 230 bytů a občanskou vybavenost. Developer sází na kombinaci blízkosti Prahy a zároveň příznivé ceny: ty mají začínat na 2,5 milionu korun. Stavět se začne v květnu 2022, dokončení je plánováno na rok 2024.

Byty místo kasáren

Třináct bytových domů celkem s 530 byty, 17 obchody, mateřskou školou a 700 parkovacími místy má vzniknout v prostoru současného brownfieldu na území bývalých Jaselských kasáren v Brně-Králově Poli. Projektovou dokumentaci pro územní rozhodnutí soukromého investora – společnosti Kliminvest – už posuzovali brněnští radní, kteří v zásadě projekt podporují, mají ale připomínky k některým jeho aspektům, například množství zeleně nebo hluku.

Foto: Kliminvest

Czech Fund koupil retail parky

Nemovitostní fond Czech Real Estate Investment Fund, který se dlouhodobě zaměřuje primárně na regionální retail parky a nákupní centra, získal do svého portfolia dvě nová centra: Centro Ostrava Retail Park a Most Retail Park. Oba parky jsou plně pronajaty s průměrnou délkou expirace nájemních smluv přesahující čtyři roky. Dohromady obě centra disponují 14 tisíci metry pronajímatelných ploch.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky