kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční nemovitosti: Parková čtvrť táhne

Rezidenční nemovitosti: Parková čtvrť táhne

Parková čtvrť
Foto: Central Group
Jaké novinky se udály na poli rezidenčních nemovitostí?

JRD zahájila Vital Kamýk

Nedaleko Modřanské rokle v Praze 12 začala výstavba dalšího rezidenčního projektu společnosti JRD Development. Vital Kamýk nabídne celkem 97 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a čtyři komerční prostory určené pro obchody a služby. Kolaudaci projektu, který už má pravomocné stavební povolení, developer plánuje na začátku roku 2024. Aktuálně je v něm prodáno téměř šedesát procent bytů. Generálním dodavatelem stavby je společnost Skanska.

dům
Foto: JRD

Domoplan staví v Brandýse

Zástupci města Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a developerské společnosti Domoplan položili v dubnu základní kámen projektu Na Mariánské cestě. Rezidenční komplex nabídne přes 320 nových bytů, do nichž developer plánuje investovat kolem dvou miliard korun. Stavba projektu je rozdělena do dvou etap. Aktuálně je zahájena první, jejíž dokončení je v plánu ve třetím čtvrtletí roku 2024. Se zahájením druhé etapy se počítá letos na podzim, hotová bude v prvním čtvrtletí roku 2025.

dům
Foto: Domoplan

Pražské byty zdražily o třetinu

Ceny nových bytů v hlavním městě se v prvním čtvrtletí letošního roku přiblížily k další magické hranici. Průměrná prodejní cena podle analýzy Central Group, Skanska Reality a Trigema vzrostla oproti loňsku o třicet procent na téměř 146 tisíc korun za metr čtvereční. Nabídkové ceny dosáhly dokonce více než 149 tisíc korun za metr. Důvodem je podle developerů kromě velkého zájmu a přebraných nabídkových katalogů také prudký růst cen stavebních materiálů a prací v posledních měsících.

Parková čtvrť táhne

Developerská společnost Central Group zařadila do prodeje dalších šedesát bytů v nové etapě projektu Parková čtvrť na bývalém nákladovém nádraží v Praze 3. Architektonicky unikátní dům s kamenným obkladem vyroste na Basilejském náměstí, které prochází kompletní proměnou. Developer si zájem o byty ve svém dosud největším brownfieldovém projektu pochvaluje: ze zhruba 300 bytů, které dal do prodeje, je šedesát procent prodaných nebo rezervovaných.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky