kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční nemovitosti: Trigema spustila prodej bytů v Lihovaru

Rezidenční nemovitosti: Trigema spustila prodej bytů v Lihovaru

dům
Foto: Trigema
Jaké jsou novinky v oblasti rezidenčních nemovitostí?

Byty v DOS mají zelenou

Dlouhodobý souboj o rekonstrukci památkově chráněného Domu Radost na pražském Žižkově se začíná vyvíjet ve prospěch majitelů ze skupiny Siko. Ministerstvo kultury zastavilo přezkumné řízení, zahájené z podnětu Národního památkového ústavu. Ten byl nespokojený se souhlasem, který projektu dali památkáři z pražského magistrátu. Investoři jsou tak o krok blíže realizaci plánu na rekonstrukci za zhruba 1,5 miliardy, po níž má v budově vzniknout na 650 nájemních bytů.

Trigema spustila prodej bytů v Lihovaru

Investiční skupina Trigema uvolnila do prodeje na osmdesát nových bytů z projektu Lihovar na pražském Smíchově. Zájemci mohou vybírat z bytů o dispozicích 2+kk a 1+kk, ale i rodinných bytů 3+kk. Rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne ve třech etapách více než 550 bytů. V areálu bude také pětipatrová galerie, eventový prostor pro kulturní akce i vlastní velkorysý foodmarket. Samozřejmostí bude také mateřská škola, streetballové hřiště, komorní psí park či silný potravinářský a drogistický řetězec.

CPI Rezidence rozvíjí Vysočany

Nový rezidenční projekt Kolbenova Park, který vznikne v pražských Vysočanech v těsné blízkosti metra Vysočanská, začala stavět společnost CPI Rezidence. V první etapě dokončí 245 bytů. Hotové by měly být ve třetím čtvrtletí roku 2024. Celkem na území o rozloze 4,6 hektaru postupně vznikne šest bytových domů. Budou uspořádány tak, aby nabízely nejen dostatek soukromí, ale zároveň i místo pro společenský a sousedský život. Dispozice bytů budou ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Většina bytů má balkon, terasu nebo ozeleněnou terasu, vlastní parkovací stání a sklepní kóji.

domy
Foto: CPI

Nové byty v pivovaru

Přesně před rokem začala Penta Real Estate s přípravnými pracemi pro výstavbu nových bytů Rezidence Nuselský pivovar. Nyní je už v prodeji prvních osmdesát jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk, a to ve standardu Premium. Dokončení bytů developer plánuje ve třetím čtvrtletí 2024. Nabízené byty se budou nacházet ve třech budovách A6, A8 a v pivovarské věží A9. Projekt vzniká na brownfieldu bývalého pivovaru, jehož některé budovy jsou historickou kulturní památkou. Součástí revitalizace je také nová lávka přes Botič.

domy
Foto: Penta Real Estate

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky