kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Falkensteiner: Oáza luxusu u Benátek

Falkensteiner: Oáza luxusu u Benátek

Výlet za historií spojený s odpočinkem a luxusním servisem. To je kombinace Benátek a nedalekého letoviska Lido di Jesolo.

Benátky a Miami? Na první pohled toho nemají moc společného. Až do okamžiku, než si vyberete jako startovní bod poznávání italského historického města nedaleké letovisko Lido di Jesolo. Právě tam začala před deseti lety pod taktovkou amerického architekta Richarda Meiera růst nová luxusní čtvrť Design district, která jako by z oka vypadla pobřeží floridské metropole. Součástí komplexu budov je i pětihvězdičkový hotel Falkensteiner.

Do Benátek je to odsud hodinu lodí nebo pár desítek minut autem. Po návštěvě z turisty zaplavené laguny působí Jesolo jako oáza klidu. Podél patnáctikilometrové písečné pláže vede promenáda, z které odbočují uličky pojmenované po slavných osobnostech, které si Lido di Jesolo oblíbily. Sophia Loren, Andrea Bocelli či herec Alberto Sordi tu strávili mnoho týdnů. Široká pláž vybízí k zábavě pro celou rodinu.

Vítejte doma

I proto si společnost Falkensteiner Michaeler Tourism Group (FMTG) vybrala toto místo pro rozšíření své sítě. „Chtěli jsme tady vytvořit čtvrť pro volný čas, aby tady naši hosté našli druhý domov,“ vysvětluje Otmar Michaeler, generální ředitel FMTG. Motto Vítejte doma se prolíná celým konceptem jesolského hotelu Falkensteiner.

V hotelu i 43 sousedních apartmánech, které FMTG postavila a prodala současným uživatelům, si jako doma připadáte. Základem jsou dostatečně velké světlé pokoje. Každý má balkon či terasu s výhledem na moře. Bílé kovové zábradlí a závěsy rozehrávají hru světla a stínu, která se proměňuje celý den podle sluneční aktivity. Dojem podtrhuje zařízení od designéra Mattea Thuna, který vsadil na přírodní materiály, pastelové tóny a pohodlný nábytek.

Oáza relaxace

Odpočinku se můžete oddat v novém SPA Acquapura Blue.Horizon. Zacvičit si můžete ve fitku s výhledem na pláž, narovnat se při havajské masáži či ve vířivce pod širým nebem, zaplavat si v bazénu nebo se uvolnit v páře či některé ze tří saun. V aroma sauně se díváte na moře a dvakrát denně zde probíhá saunová ceremonie, v biosauně voní bylinky, finská sauna vás pořádně prohřeje.

Klidnou relaxační atmosférou dýchá také havajský Hoku Restaurant & Lounge Bar, ve kterém šéfkuchař Massimiliamo kombinuje italské suroviny s japonskými technikami a indickým kořením. Srdce italské kuchyně tepe v Artigiani Restaurant & Market, kde se podává snídaně a večeře formou bufetu. Pečlivě vybrané lokální produkty si tu můžete i koupit. Domů se vrátíte plní zážitků i nové energie.

Investice do volného času

Už šest let nabízí rakouská společnost Falkensteiner Michaeler Tourism Group investorům možnost podílet se na rozvoji své sítě prostřednictvím crowdfundingu. Celkem takto už získala 34 milionů eur. Letošní kampaň byla dosud rekordní. Necelých osm stovek investorů přispělo částkou 8 milionů eur. Polovinu z nich tvoří spokojení zákazníci rakouské hotelové sítě. „Naši investoři velmi příznivě přivítali možnost vybírání zisků i ve formě poukázek na ubytování vedle obvyklé

roční výplaty úroků. Pro poukázky se tentokrát rozhodly téměř dvě třetiny z nich,“ vysvětluje Otmar Michaeler, generální ředitel FMTG. Další crowdfundingovou kampaň chystá firma letos na podzim.

Autor: Jiří Studený

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky