kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční nemovitosti: JRD vyprodal Silver Port

Rezidenční nemovitosti: JRD vyprodal Silver Port

dům
Foto: JRD Development
Jaké novinky se udály v oblasti rezidenčních nemovitostí?

JRD vyprodal Silver Port

Investorská firma Rezidence na Palouku, která spadá pod společnost Sudop Invest, dokončila projekt Rezidence Silver Port. Areál zahrnuje čtyři energeticky pasivní bytové domy, k nimž přiléhá vnitroblok s parkovou úpravou. Prodej celkem sedmdesáti bytů zajišťovala pro investora společnost JRD Development. Všechny již mají svého majitele. Projekt Rezidence Silver Port vyrostl ve Strašnicích nedaleko bývalého sídla České námořní plavby, které se stalo ústředním motivem celého projektu.

AFI hlásí plno

První projekt ryze nájemního bydlení společnosti AFI Europe hlásí stoprocentní obsazenost. Všech 61 bytů v sedmipodlažní budově AfiHome Třebešín, která je součástí nové městské čtvrti Tulipa Třebešín, našlo své nájemce. O správu a hladký chod budovy se bude starat sama AFI Europe, která si v rámci své strategie nájemního bydlení tvoří portfolio nájemních bytů. Těch je aktuálně dokončených či ve výstavbě více než 850.

dům
Foto: AFI Europe

MS-INVEST kolaudoval v Letňanech

Kolaudací projektu Rodinné domy Letňany zakončila minulý rok developerská firma MS-INVEST. Projekt Rodinné domy Letňany ve Veselské ulici v Praze 9 sestává z třiceti dvoupodlažních řadových domů provedených ve třech variantách s dispozicemi 4+kk a 5+kk. Výstavba projektu začala v červnu 2021 a o rok a půl později jsou domy připraveny k nastěhování. V tuto chvíli je však projekt již téměř vyprodaný a k dispozici zbývají dva domy.

dům
Foto: MS-Ivest

Fond OREF rozjel první akvizice

Realitní fond OREF, za nímž stojí developerská společnost Karlin Port Real Estate, má první akvizici. Fond investoval do rezidenčních projektů v pražské Michli nedaleko BB Centra, který postaví právě Karlin Port Real Estate. Na spadnutí jsou akvizice dalších projektů v Praze 2, Praze 5 a Praze 7. Fond by je měl dokončit v prvním pololetí letošního roku. Investorům slibuje roční výnos převyšující osm procent.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky