kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » UlovDomov.cz inovoval webové platformy, navýšil tržby a má nového CEO

UlovDomov.cz inovoval webové platformy, navýšil tržby a má nového CEO

Zdroj/foto: Se souhlasem UlovDomov.cz
Realitní trh má za sebou období plné turbulencí, nejistot a zvratů, přesto společnost UlovDomov.cz navýšila meziročně obrat o téměř 40 procent, inovovala webové platformy svých klíčových projektů a dále upevnila svou pozici digitálního leadera v oblasti nájemního bydlení. Další rozvoj firmy bude mít na starosti nový CEO Michal Hrbatý, který naváže na úspěchy korunované loňským oceněním v prestižním žebříčku Deloitte Technology Fast 50, kde se společnost UlovDomov.cz umístila jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě.

Pandemie zásadně ovlivnila dynamiku nabídky a poptávky a z pronajímání se tak v poslední době stala náročná disciplína. Vidět je to především na pražském nájemním trhu, kam v posledním roce a půl proudily stovky až tisíce bytů původně provozovaných v režimu krátkodobých pronájmů. To zapůsobilo i na ceny nájmů, které se z propadu vzpamatovávají doteď. „Ceny nájemního bydlení se odrazily ode dna a pozvolna rostou, vždy ale velmi záleží i na lokalitě a stavu bytu. U většiny kategorií jsme však stále pod hranicí cen z doby před koronou, což vnímám jako významnější srovnání a indikátor prostoru pro další růst,“ uvedl Michal Hrbatý za společnost, která majitelům nabízí kompletní správu dlouhodobých pronájmů a prostřednictvím služby Ideální nájemce pečuje o více než 1 500 bytů v hodnotě přesahující sedm miliard korun. 

Zdroj/foto: Se souhlasem UlovDomov.cz

Nové komfortnější weby

Společnost UlovDomov.cz investovala do vývoje a redesignu inzertního portálu ulovdomov.cz a webové platformy idealninajemce.cz. „Web služby Ideální nájemce nastavuje nové vizuální směřování brandu a je výrazně komfortnější především pro uživatele na mobilních zařízeních. Na tyto změny bude navazovat i vylepšení online zóny pro klienty,” vysvětluje Michal Hrbatý, nový CEO společnosti UlovDomov.cz, které dlouhodobě věří i investiční skupina Miton, jejíž portfolio se zaměřuje právě na inovativní digitální B2C firmy.

Hrbatý přinesl cenné know-how

Michal Hrbatý přišel do UlovDomov.cz z nadnárodní poradenské společnosti Deloitte a v čele firmy nahradil Martina Březinu, jednoho ze spoluzakladatelů. „Trend nájemního bydlení je na vzestupu. Mým cílem je proto upevnění pozice UlovDomov.cz jakožto jedničky na českém trhu nájemního bydlení. Chceme i nadále posilovat pozici proptech leadera a posouvat trh pronájmů směrem k technologické budoucnosti,” uzavírá Hrbatý s tím, že jednou z hlavních výzev je také růst firmy prostřednictvím B2B spoluprací.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky