kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

archiv blogu

user image

Home Real Estate

Garance úspěchu, prestiže, bezpečnosti a komfortu. Prodáváme, pronajímáme a spravujeme nemovitosti v Praze od roku 2013. Naše portfolio zahrnuje 32 pražských rezidencí, 44 developerských projektů a více než 90 podřízených bytů.

Úno 27, 2022 0 Pokračovat ve čtení

ALTAM Real Estate s.r.o.

Jsme boutiquová realitní poradenská společnost nabízející kompletní škálu investičních služeb a správu aktiv, převážně na středoevropských trzích a ve Francii. Poskytujeme komplexní a nadstandardní služby jak realitním investorům, tak majitelům nemovitostí. Naše rozsáhlá znalost trhu v kombinaci s důkladným pochopením klíčových investičních cílů v oblasti nemovitostí, zajišťují dokonalé sladění očekávání našich klientů a našich řešení na míru.

Úno 07, 2022 0 Pokračovat ve čtení
user image

Roman

Úno 04, 2022 0 Pokračovat ve čtení
user image

Professionals s.r.o.

Professionals je realitní poradenská společnost poskytující ucelený soubor služeb již od roku 1993. Specializujeme se na rezidenční bydlení (developerské projekty, byty, domy, pozemky), komerční nemovitosti (kanceláře, obchodní jednotky, sklady, hotely) a investice. Klademe důraz na detailní znalost trhu a tým odborníků. Professionals je členem významných sdružení a komor jako je Asociace realitních kanceláří České republiky nebo Česká hospodářská komora. Společnost sídli v centru Prahy …

Led 31, 2022 0 Pokračovat ve čtení

Porovnejte nabídky