kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » 8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku spouští registraci přihlášek. Architektonická studia a firmy se mohou přihlásit do půlky dubna

8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku spouští registraci přihlášek. Architektonická studia a firmy se mohou přihlásit do půlky dubna

Slavnostní vyhlášení 7. ročníku soutěže Kancelář roku

Již 8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku, do kterého se za dosavadní historii soutěže přihlásilo více než 700 výjimečných kancelářských realizací, spouští ve čtvrtek 1. února 2024 registraci přihlášek. Slavnostní galavečer se bude konat opět v Paláci Žofín. Hosté a vítězové soutěže se tak mohou těšit na kouzelnou atmosféru v samém srdci Prahy. Hlásit se do soutěže tradičně mohou jak architektonická studia, tak samotné firmy, které bojují o vítězství v deseti kategoriích. Registrace do soutěže probíhá na www.kancelareroku.cz a bude otevřená až do 15. dubna 2024. Také v letošním roce je registrace do soutěže včetně účasti na galavečeru pro registrované firmy a architekty bezplatná.

kancelář Green Table

Odborná porota soutěže pokračuje v loňském složení jak z předních odborníků kancelářského byznysu, kterými jsou Radek Procházka z Prochazka & Partners, Petr Zahálka z ProInterier, Jiří Zavadil z Vitra a Jaroslav Vendl ze SilentLab, tak i z oceňovaných architektů v čele se světově uznávanou Evou Le Peutrec a předsedou Obce architektů, Olegem Hamanem.

„Během posledního roku se dokončily nádherné budovy v Praze, Brně i Ostravě a většinou se nové budovy pojí se zajímavými kancelářskými realizacemi. Nelze ale opomenout ani obrovské množství redesignů stávajících kanceláří, kde je kvalita na stejné úrovni jako u nových budov. Velmi se tedy letos těšíme s porotci na velké množství kvalitních realizací. Věřím, že i letošní ročník přinese to nejlepší z tuzemského kancelářského sektoru a vítěznou trofej si odnesou jen ti nejlepší,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku.

Prestiž soutěže, rostoucí počet přihlášených i kvalita realizací si zaslouží adekvátní podobu slavnostního galavečera. Letos se bude opět slavnostní „blacktie“ vyhlášení konat na začátku léta na pražském Žofíně. Výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích, do kterých se mohou soutěžící přihlásit:

  • Start-up kanceláře roku
  • IT kanceláře roku
  • Hub & Co-working kanceláře roku
  • Employee Friendly kanceláře roku
  • Hybridní kanceláře roku
  • Inovativní kanceláře roku
  • Velké kanceláře roku
  • Malé kanceláře roku
  • Regionální kanceláře roku

Pomyslnou desátou kategorií pak je speciální Cena poroty, udělovaná napříč všemi soutěžními kategoriemi. Jejím cílem je ocenit výjimečný přínos pro architekturu a design.

Kancelář Kloboucká lesní

O soutěži Kanceláře roku

Soutěž Kanceláře roku vznikla v roce 2016 a nyní probíhá již její 8. ročník. Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí, a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru během léta v zahradách Paláce Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností. Více o soutěži na novém webu www.kancelareroku.cz.

O společnosti Prochazka & Partners

Společnost Prochazka & Partners v roce 2013 založil Radek Procházka a dnes je vedoucí společností výhradně zaměřenou na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Poskytuje komplexní servis pro nájemce v segmentech Offices a Industrial (přejednání, relokace, expanze, nákup či výstavba na klíč) a svým klientům zajišťuje i architektonické a projektové poradenství a management (Design & Build). Společnost od roku 2016 vyhlašuje také odbornou soutěž Kanceláře roku. Více o společnosti na www.prochazkapartners.cz.

Organizátorem soutěže je Prochazka & Partners. Časopis ESTATE je mediálním partnerem soutěže.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky