kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Britská značka reproduktorových soustav KEF nově v pražském showroomu VOIX Premium Audio

Britská značka reproduktorových soustav KEF nově v pražském showroomu VOIX Premium Audio

VOIX Premium Audio, pražský showroom s exkluzivním audio vybavením, přidává do své nabídky renomovanou britskou značku KEF, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců reproduktorových soustav, který udává směr ve vývoji reprodukce hudby už téměř šest desetiletí.

Firmu založil s cílem nabídnout dokonalý poslechový zážitek milovník hudby a elektroinženýr BBC Raymond Cooke už v roce 1961. Jako jeden z prvních začal experimentovat s novými materiály a technologiemi a využívat při testování měničů a reprosoustav počítače. Značka KEF je jedním ze zakladatelů britského hi-fi průmyslu, součástí jehož filozofie jsou i dnes především inovace, mezi které patří například koncentrický reproduktor pro středy a výšky Uni-Q. Ten značka neustále zdokonaluje a v současnosti ve svých reprosoustavách používá už ve dvanácté generaci. 

Na vrcholu portfolia KEF již nějakou dobu figurují modely Muon a Blade. Reprosoustavy Muon navržené průmyslovým návrhářem Rossem Lovegrovem jsou absolutním triumfem spojení tvaru a funkce a jejich výroba byla omezena na pouhých 100 párů. Řada Blade zase nabízí dokonalou reprodukci ve futuristickém provedení. Její vyspělé technologie se ovšem díky konstruktérům značky KEF dostaly také do cenově podstatně dostupnější řady LS50, která v sobě kombinuje ty nejlepší technologie a akustický design v malé velikosti. Stejně tak tyto technologie v současnosti nalezneme i u dvou modelů aktivních bezdrátových reprosoustav, které z tohoto výročního monitoru vycházejí, ale nadále ho zdokonalily. ¨

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti VOIX

Letitá snaha firmy KEF o dosažení dokonalé reprodukce se nedávno zhmotnila v modelové řadě Reference. Jak už naznačuje její název, jde o reprosoustavy, které definují parametry dokonalé reprodukce. A protože reprosoustava musí taky dobře vypadat, jsou všechny modely z řady Reference velmi elegantní, přičemž nejvyšší model Reference 5 v provedení černý klavírní lak a měděně zbarvený koaxiální reproduktor vypadá jako skutečný objekt touhy. 

Z řady Reference vychází i nejnovější modelová řada R, která nabízí její zvuk, design i technologická řešení v ekonomičtějším provedení. 

KEF dnes disponuje širokým portfoliem reprosoustav, jak samostatných, tak i vestavných pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce vestavných reproduktorů najdeme i řadu Ventura určenou pro venkovní účely nebo prémiový systém domácí kina Extreme Home Theatre, který dodá veškeré drama a emoce, na které je divák zvyklý z kina. 

Značka KEF je od roku 1992 vlastněna hongkongskou skupinou Gold Peak Group. Všechny její reproduktorové soustavy jsou však stále navrhovány ve stejné továrně v městečku Maidstone v hrabství Kent, ve kterém byly firma před šesti desítkami let založena. Vrcholné modely Muon, Blade a Reference jsou v ní také dodnes kompletně vyráběny. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti VOIX

Showroom VOIX Premium Audio

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku víc než třiceti předních světových značek a také možnost poznat novou dimenzi zvuku a hudby. V luxusně vybavených poslechových místnostech se můžete zaposlouchat do čistých tónů vaší oblíbené hudby nebo v soukromém domácím kinu zhlédnout novým způsobem váš oblíbený film. Specialisté showroomu VOIX připravují s každým zákazníkem řešení na míru, aby tak co nejlépe odpovídalo jeho potřebám a rozpočtu. Showroom je unikátní nejen svou nabídkou audiotechniky, ale také svým designem. 

VOIX nabízí audio techniku předních světových značek, jako jsou KEF, Kharma, Dan D’Agostino, Wilson Audio, OceanWay Audio, GoldenEar Technology, PS Audio, Parasound, Paradigm, Atoll, Rogue Audio, dCS, Oracle Audio, Anthem, Audio Art Cable, Bang & Olufsen, Bassocontinuo, DreamVision, Bluesound, Cornered Audio, MIT Cables a další. V showroomu VOIX jsou prezentovány také české značky Deeptime a Gravelli.

Více informací najdete na www.voix.cz.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky