kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Classic rallye: Limitované edice hodinek

Classic rallye: Limitované edice hodinek

Nadčasová elegance závodních veteránů uhranula i české publikum. Zatímco jedna jeho část vnímá tyto překrásné vozy jako investici, ta druhá s nimi opravdu objíždí setkání sběratelů a nejrůznější soutěže. Hodinářské značky u nich samozřejmě nechybí, vždyť jde přece vždy o čas.

Za krásami německých hor

Saská manufaktura Union Glashütte podporuje ve svém regionu hned několik klání historických aut. Jedním z nich je i setinová rallye Silvretta Classic, v níž se prezentují hlavně zrestaurované závodní vozy z 20. a 30. let minulého století. Na počest tohoto podniku vzniklo také 128 individuálně číslovaných mechanických chronografů line Viro, vyvedených v kombinaci stříbrné se světle modrými detaily. V identické barvě vznikl také děrovaný řemínek s oranžovým podšitím, který je možné nahradit ocelovým náramkem, jež je součástí dárkové kazety.

Zdroj: Se souhlasem Union Glashütte

70 990 Kč, Union Glashütte

Pocta starým časům

Už je to sedmnáct let, co ženevská značka Frederique Constant spojila své jméno s legendárními britskými vozy Austin-Healey, respektive se spolkem jejich sběratelů. Rok co rok tak uvádí speciální edici hodinek předurčenou právě jim. Tou letošní je 888 kusy omezená edice Vintage Rally Healey, jež se vyznačuje zeleným British Racing číselníkem a aplikovaným logem automobilky. V subtilní ocelové pouzdro uchycený perforovaný kožený řemínek navazuje svým stylem na atmosféru historických vozů, a hlavně řidičských rukavic.

Zdroj: Se souhlasem Frederique Constant

44 900 Kč, Frederique Constant

Čtyřhranná ikona

Avantgardní chronograf Monaco poprvé imponoval svým čtyřhranným pouzdrem už v roce 1969, a o pár let později si jej dokonce zamiloval Steve McQueen při natáčení snímku Le Mans. Dnes jej sběratelé řadí mezi výrazné legendy oboru a je bezpochyby nosným pilířem značky TAG Heuer. Ta si pro letošní Velkou cenu Monaka připravila i pěti sty kusy omezenou edici z titanu, která nese historické logo značky. Svým charakterem se tak navrací k dobám, kdy přinášel motorsport daleko více adrenalinu a byl svou nebezpečností vlastně přitažlivější.

Zdroj: Se souhlasem TAG Heuer

174 900 Kč, TAG Heuer

Tisíc mil po Itálii

Rodinná společnost Chopard se stala oficiální časomírou nejslavnějšího závodu oldtimerů na světě už v roce 1988. V rámci spanilé jízdy Mille Miglia napříč Itálií pravidelně prezentuje své tikající kreace, které nechyběly na náměstí městečka Brescia ani letos. Jsou totiž součástí startovného a po právu se jimi může chlubit každý řidič. Zbylé exempláře z tisícikusové edice v oceli jsou pak určeny k volnému prodeji. Letošní provedení zaujme maskulinním 44mm pouzdrem, snadno čitelným antracitovým číselníkem a chronometrickou certifikací uloženého strojku.

Zdroj: Se souhlasem Chopard 

197 000 Kč, Chopard 

Autor: J. J. Tichovský

ČTĚTE TAKÉ:

Designové novinky: Všestranně nadaný Pierre Gonalons

HANÁK NÁBYTEK: Kvalita vždy na prvním místě

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky