kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Designové novinky Klenot BOMMA

Designové novinky Klenot BOMMA

Co je nového v designu? Podívejte se na nádherné svítidlo značky BOMMA.

Tango středem pozornosti

Tango – tanec plný vášně, který je očima diváka vnímán silně dramaticky a působivě. A stejně impozantně působí i točité schodiště TANGO z dílny českého výrobce JAP FUTURE, které s grácií ozvláštní každý interiér. Dominantou schodiště je extravagantní středový sloup ve tvaru dvoušroubovice vyrobený z masivního dřeva. Pro výrobu schodišťových nášlapů, které zdánlivě volně levitují v prostoru, se používají tvrdé dřeviny, jako je buk, dub, javor nebo jasan. Barevnost schodiště lze přizpůsobit stylu konkrétního interiéru, a pro zvýraznění kresby dřeva je navíc možné schodišťové stupně upravit kartáčováním.

Zdroj/foto: Se souhlasem BOMMA

Kino doma

V online videopůjčovně Aerovod najdou filmoví fanoušci několik set pečlivě vybraných snímků. Původní česká online videopůjčovna se orientuje nikoliv na kvantitu, ale na kvalitu. Nabízí tedy kurátorovaný výběr více než 500 filmů, jejichž kvalitu prověřila plátna kin Aero, Světozor, Bio Oko, Bio Central a Univerzitního kina Scala. Katalogu novinek aktuálně vévodí První kráva, něžný antiwestern o mužském přátelství a podle mnohých nejlepší film loňského roku, a zakončovací snímek letošního ročníku karlovarského festivalu Klícka s Judem Lawem v hlavní roli. Pro usnadnění výběru toho ideálního snímku je pro filmové fanoušky na Aerovodu připravena řada tematických kolekcí.

Zdroj/foto: Se souhlasem BOMMA

Klenot designu

Kubistický dům Diamant, navržený architektem Emilem Králíčkem v roce 1912, ukrývá nově BOMMA Atelier. Místo, kde jsou poprvé k vidění pohromadě všechny kolekce svítidel značky BOMMA, je určeno pro setkávání odborníků i nadšenců designu. Tento jedinečný městský apartmán kombinuje původní, na míru zhotovený funkcionalistický nábytek s produkty předních světových značek současného interiérového designu, a vybízí tak k diskuzi o možnostech tohoto oboru.

Zdroj/foto: Se souhlasem BOMMA

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky