kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Dinner in the Sky 2020: Romantika nad pražskými střechami

Dinner in the Sky 2020: Romantika nad pražskými střechami

Večeře ve výšce padesát metrů nad zemí, při kterých se dokonale snoubí romantika s adrenalinem a špičkovou gastronomií, opět ozdobí pražskou nabídku netradičních zážitků konce léta. To je Dinner in the Sky

Stejně jako v minulých letech se gastronomická plošina usídlí v Riegrových sadech, odkud je nádherný výhled na historické centrum Prahy. Dinner in the Sky se tady letos bude servírovat první tři víkendy v září. Nejprve od čtvrtka do neděle, pak dvakrát od pátku do neděle. Přípravu menu pro rok 2020 dostala na starost dvojice šéfkuchařů: mladá kuchařská hvězda Lea Skálová, finalistka MasterChef a ostřílený Dalibor Navrátil. Novinku v menu představují molekulární koktejly – třeba překvapení připomínající alkoholovou panna cottu.

Večeře v oblacích se zapojila i do dobročinných aktivit a spojila se s Nadačním fondem Kapka naděje. Výtěžek hostiny půjde na podporu Nadačního fondu, který založila Vendula Pizingerová. Vstupenky na tuto „Dinner“ budou v prodeji na e-shopu nadačního fondu a v oblacích se účastníci setkají se známými osobnostmi a se zakladatelkou fondu. A jak Večeře či oběd v oblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla opatřená bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. K jídlu se podává sklenka bublinek a posléze bílého či červeného vína. Oběd v oblacích stojí 1740 korun, za večeři hosté zaplatí 3380 korun. Výjimečným zážitkem je večeře při západu slunce, která vyjde na 3795 korun. Koktejly v oblacích stojí od 1190 korun.

Galerie

Autor: Libor Strnad

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky