kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Gaggenau představuje nové exkluzivní štěrbinové odsavače Vario 400

Gaggenau představuje nové exkluzivní štěrbinové odsavače Vario 400

Zdroj/foto: Archiv
Gaggenau, luxusní značka profesionálních spotřebičů pro domácí použití, uvádí na trh výjimečné odsavače Vario 400, tiché a nenápadné spotřebiče, které účinně chrání kuchyně i přilehlé obývací prostory před pachy a výpary z vaření. Pracují v dokonalé součinnosti se všemi varnými deskami stejné řady a umožňují vytvořit varný prostor zcela na míru individuálním požadavkům zákazníků. Značka Gaggenau je v Evropě průkopníkem na poli tohoto typu odsavačů par, a to už od roku 1976. Od té doby design neustále zlepšuje a nabízí dokonalé řešení pro moderní kuchyně, které se stále více propojují s obytnými prostory a jsou místem pro setkávání a zábavu.

Odsavače Vario 400 pracují v dokonalé součinnosti s varnými deskami stejné řady – což umožňuje přizpůsobit varné plochy jakýmkoli požadavkům a nabízí nekonečnou variabilitu a možnosti kombinací. Odsavače se ovládají vysoce kvalitními a profesionálními knoflíky z nerezové oceli, které jsou pro značku Gaggenau charakteristické. Je možné je nainstalovat zepředu kuchyňské linky a mají stejné provedení jako ovládací knoflíky varných desek Vario 400. Jejich ovládání je přesné a intuitivní, šéfovi kuchyně zaručují neustálou spolehlivou kontrolu nad spotřebičem.

Zdroj/foto: Archiv

Odsavače lze dle potřeb kombinovat s indukčními varnými deskami (s rámečkem i bez), elektrickým grilem, Teppan Yaki či plynovými varnými deskami, včetně woku. Kuchaři tak mohou využít různé metody vaření a používat i velké nádobí do průměru až 32 cm. Subtilní a nenápadný doplněk varné plochy má v moderní kuchyni zásadní význam, nevytváří přitom žádnou bariéru mezi šéfem kuchyně a jeho hosty.

Odsavače par zapuštěné do pracovní desky účinně odsávají páry a pachy přímo u zdroje, než se dostanou do okolního vzduchu. Kombinace optimalizovaného designu vnitřního rámu, duálního filtru ve tvaru V, vysoce výkonných ventilátorů a zvětšené šířky 15 cm zaručuje mimořádně výkonné odsávání i při nízkém stupni.

Zdroj/foto: Archiv

Nové odsavače Vario 400 lze nastavit na intuitivní automatickou funkci, která samostatně reguluje výkon během vaření. Inteligentní, citlivý a vysoce reaktivní senzor kvality vzduchu detekuje pachy, reaguje na výpary a bezhlučně je odsává při nejnižším potřebném stupni výkonu. S automatickou funkcí se není třeba rozptylovat sledováním kvality vzduchu. Navíc pracuje co nejtišeji, aby se kuchař mohl plně soustředit na přípravu výjimečných pokrmů.

Dvojitý tukový filtr v odsavači zajišťuje dokonalé zachycování tuků a částic. Plášť spotřebiče je vyrobený z eloxovaného hliníku, díky hladkému povrchu se snadno čistí a zaručuje jedinečnou hygienu. Tukový filtr lze snadno vyjmout díky dvěma ergonomickým rukojetím a plynulému vysunutí, čímž se zabraňuje úniku oleje z integrovaného zásobníku. Dokonale symetrický tvar usnadňuje navrácení do původní polohy. Tukový filtr lze mýt v myčce nádobí.

Zdroj/foto: Archiv

Nové odsavače Vario 400 jsou vybavené technologií Home Connect, díky které je možné spotřebiče kontrolovat a ovládat na dálku. I odsavač se tak stává součástí digitalizované domácnosti. Sven Baacke, Head of Design, Global Brand Gaggenau, říká: „Štěrbinové odsavače Vario 400 dokazují odlišnost značky Gaggenau. Jejich modularita a vhodnost pro jakékoli použití umožňuje realizaci ideálního kuchyňského prostoru. Kuchyně je místem nejen pro přípravu skvělých pokrmů, ale také pro inspirativní konverzace – proto nabízíme ještě nižší hlučnost a efektivní odsávání.“ 

Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz.

 Gaggenau je výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie “Made in Germany”. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch společnosti Gaggenau je založen na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současnosti je zastoupena ve více než 50 zemích s 24 showroomy ve velkých městech po celém světě. Více informací najdete na www.spotrebicegaggenau.cz nebo www.gaggenau.cz.

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky