kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Gourmet news: Fendi Caffei i Vera Wang pro vodku Chopin

Gourmet news: Fendi Caffei i Vera Wang pro vodku Chopin

Zdroj/foto: Archiv
Co by vám nemělo uniknout ze světa gastronomických novinek? Krug si připravil novou výzvu a Londýn se dočkal Fendi Caffe.

Single Ingredient

Jedenáct šéfkuchařů z devíti zemí světa přijalo v pořadí šestou Krug single ingredient výzvu, letos poprvé vyhlášenou novou sklepmistryní domu Julie Cavil. V nejnovější edici mají vytvořit k ikonickému Krug Grande Cuvée nebo Krug Rosé dokonale ladící kulinářskou kreaci, jejímž hlavním motivem bude tentokrát cibule. Úkolu se zhostil například Hiroyuki Kanda z tříhvězdičkové michelinské restaurace Kanda v Tokiu nebo Skot stojící v čele kuchyně ambiciózní singapurské restaurace Zén švédského fine dining mága Björna Frantzéna. Jejich vize párování cibule a šampaňského budou po celý rok k ochutnání na menu domovských restaurací účastníků výzvy nebo si je můžete zkusit připravit doma, recepty najdete webu šampaňského domu.

Zdroj/foto: Archiv

Fendi Caffe 

Ačkoli Praha si bude muset na znovuotevření kaváren a restaurací zřejmě ještě chvíli počkat, v Londýně i přes neutěšenou situaci stále bují gastronomická scéna. Důkazem je i champagne bar, který v obchodním domě Selfridges otevřela italská značka Fendi. Jeho interiér, jenž čítá pouhých čtrnáct míst, je inspirován nejnovější řadou nábytku Fendi Roma a káva i koktejly se zde podávají s logem FF. Kromě vytříbeného menu je možné si v tomto prostoru objednat také unisex tašku z limitované řady, jež byla navržena pouze pro Fendi Caffe.

Zdroj/foto: Archiv

Vera Wang x Chopin

Polská značka prémiové vodky Chopin spojila síly se sebevědomou módní návrhářkou Verou Wang a vytvořily společně limitovanou edici s výrazným charakterem. Designérka navrhla nejen vzhled lahve, jenž je vyveden v dramatické černobílé kombinaci s minimalistickými liniemi, ale podílela se i na procesu výroby samotného destilátu. Vybírala například mezi konkrétními druhy brambor jakožto zdrojové suroviny. Limitovaná edice vstupuje na trh 8. března.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Jitka Krulcová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky