kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » LOMAX rozšířil nabídku venkovních žaluzií o prémiovou lamelu Z90 PRO

LOMAX rozšířil nabídku venkovních žaluzií o prémiovou lamelu Z90 PRO

žaluzie
Foto: LOMAX
Tuzemský výrobce stínicí techniky LOMAX rozšířil své portfolio venkovních žaluzií o lamelu s označením Z90 PRO. Ta předčí konkurenci na celém českém trhu zejména z hlediska nábalu, který má ze všech typů lamel vůbec nejmenší. Klíčem pro to jsou nízké lemy lamel a unikátní tvar čepů, které do sebe vzájemně zapadají. „Čepy zároveň umožňují instalaci se standardní vodící lištou, na lamely jsou přitom pevně nanýtované,“ uvádí marketingový manažer společnosti LOMAX Petr Přichystal.

Novinka společnosti LOMAX má vlemi dobře vlastnosti také z hlediska odolnosti vůči větru. „Lamela Z90 PRO nahrazuje původní typ lamely Z93, předčí ji přitom hned o dvě větrné třídy. Vyhovuje tak nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků,“ říká Petr Přichystal. Lamela Z90 PRO zároveň díky svému tvaru umožňuje maximální dovírání, ve finále tak má jeden z nejmenších průsvitů v zavřeném stavu na trhu.

Foto: LOMAX

LOMAX a podrobil novou lamelu také velkému zátěžovému testu. „Po dobu celkem dvou měsíců se žaluzie v naprogramovaných intervalech pohybovaly nepřetržitě nahoru a dolů, vždy až do koncové polohy. Těchto cyklů se nám za uvedenou dobu nakonec podařilo uskutečnit 23 111, žaluzie jsou přitom stále funkční. Statisticky při běžném používání provedou žaluzie denně v průměru 1,2 cyklu/den. V našem zatěžkávacím testu se nám tak podařilo nasimulovat padesát let provozu,“ popisuje experiment marketingový manažer společnosti LOMAX.

Foto: LOMAX

Lamely jsou opatřeny také mezilamelovým těsněním, které snižuje jejich hlučnost ve větru. K dispozici jsou standardně v barvách Silver 9006, Dark silver 9007, Bronze 780, Anthracite 7016, Metalic grey 703, Silver grey 7001, Basalt grey 7012, White 9016 a Brown 8014. Kromě barev skladem je samozřejmě možné zvolit z téměř nekonečné barevné palety, která čítá několik tisíc odstínů.

Více informací o venkovních žaluziích najdete zde.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky