kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Haute couture na kolech? Kabriolet Mercedes-Maybach 6

Haute couture na kolech? Kabriolet Mercedes-Maybach 6

Haute couture na kolech? Kabriolet Mercedes-Maybach 6
Zdroj/foto: Se souhlasem Mercedes
Jako na palubě jachty si budete připadat, až se v budoucnu usadíte do dvoumístného kupé Mercedes-Maybach Vision 6. Jeho vpravdě ohromujících šest metrů dlouhé ladné tělo mění od základu definici toho, s čím je běžně asociován exkluzivní automobil. Dech beroucí rozměry karoserie v kombinaci s haute couture interiérem vám dopřejí ultimátní motoristickou zkušenost. Tento koncept byl představen na kalifornské akci Monterey Car Week & Concours d'Elegance.

Elektrický kabriolet

Kouzlo úpravy kabrioletu dodává pasažérům odedávna ty pravé syrové emoce, Mercedes-Maybach 6 nadto přinese pod kapotou nejnovější technologická řešení a inovace. Je navržen jako elektromobil a při výkonu 550 kW (750 koní) se dostane z 0 na 100 km/h za 4 vteřiny. Čtyři synchronní elektromotory jsou napájeny bateriemi pod podlahou, které garantují dojezd 500 km a pulzují na základě systému stejnosměrného rychlého nabíjení DC Fast Charging. Než si tedy stačíte vypít kávu, vůz bude nabit energií, která vystačí na dalších 100 km jízdy.

Fúze retra a budoucnosti

Nenucenou opulenci zažijete při pohledu na ladná zakřivení automobilu, který spíš než byste řídili, kormidlujete. Čelní mřížka nabízí pohled na dravou stranu tohoto elegantního vozu. Plavební charakter podporuje kontrastní chromování spolu s typickou barvou navy blue. 24palcové lité disky, miniaturní zpětná zrcátka, zlatými nitěmi propletená střecha a zadní světelný pruh jdou ruku v ruce s výrazným čistým designem, zatímco kulaté tachometry v retro stylu na přístrojové desce jsou poklonou historickým kabrioletům. Dvoumístný interiér doslova září bílou kůží, která je zpracována jedinečnou technikou výroby ikonických sofa Chesterfield s tím rozdílem, že zde jednotlivé knoflíky diamantových tvarů vytvářejí velkolepou mozaiku znaku Mercedes. V kabině vozu si tak budete připadat jako v pohodlném lounge. Sofistikovaný systém hlasového ovládání a navigace se postará o vyhledání doporučených restaurací v místě vaší cílové destinace, ty zobrazí na dvou displejích přímo před vámi na čelním skle, zatímco vy se nerušeni můžete věnovat řidičskému zážitku. Retro-futuristickou estetiku doplňuje vizuální magnet, jímž je transparentní středový panel, v němž je k vidění obdivuhodné divadlo systému elektrické energie představované modrými optickými kabely. Bon voyage!

Autor: Adéla R. Bagge

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky