kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Novinka L’OR Professional nabízí kompletní kávové řešení

Novinka L’OR Professional nabízí kompletní kávové řešení

Káva na pracovišti jedním z nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů, přesto se v některých českých kancelářích a obchodních prostorech stále nabízí jen káva přinejlepším průměrná. Na vině mohou být jak nekvalitní zrnka či kapsle, tak i špatně zvolený či nedostatečně udržovaný kávovar. Na trh však přichází řešení, které zajistí maximální spokojenost po všech stránkách – komplexní kávový servis L´OR Professional.

Káva jako z luxusní kavárny, ale v pohodlí kanceláře

Někomu s douškem kávy začíná den, někdo si svůj první šálek vychutnává až po příchodu do práce. Z kuchyňky a kávových koutků se line vůně čerstvé kávy a není výjimkou, že chvíle strávené nad šálkem perfektně připraveného espressa nebo cappuccina jsou zároveň chvílemi, kdy si zaměstnanci v příjemné atmosféře popovídají nejen o pracovních plánech, ale i o zážitcích z víkendu či všedních dní. Zajištění perfektního kávového řešení na pracovišti nabývá poslední dobou na důležitosti. Stále častěji bývá kávový dodavatel nedílnou součástí projektu budoucí kanceláře. Nová značka kávy i celého kávového servisu L´OR Professional nabízí flexibilní řešení pro firmy od 30 až po tisíce zaměstnanců. Zahrnuje široké portfolio kávovarů, včetně platebních terminálů. Každá společnost, která si zvolí komplexní kávové řešení L´OR Professional, zároveň získává automaticky i služby vlastního obchodního zástupce a servisního technika. 

„Od L´OR Professional máme nově v kanceláři kávovar Soul se dvěma mlýnky, čokoládou a unikátním systémem šlehání mléka. Každé ráno spěcháme do práce na dokonalé našlehané cappuccino,“ říká Štěpánka Janušová, Office Managerka Danone a Nutricia.

Zdroj/foto: Se souhlasem L´OR Professional

Služba, která na trhu chyběla 

Tým L´OR Professional nabízí klientům řešení vytvořené na míru. Myšleno je na každý detail – vydekorování kávového koutku, výběr vhodného kávovaru a jeho bezplatného zapůjčení, dokonce i naplánování přívodů vody, elektřiny a odpadu. Součástí komplexní nabídky je i technický tým po celé ČR, který je klientům kdykoli k dispozici. Proškolený technik se dostaví na místo, zkontroluje stav kávovaru, provede potřebnou údržbu a zajistí, aby káva z profesionálního přístroje chutnala stejně skvěle každý den.

Zdroj/foto: Se souhlasem L´OR Professional

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky