kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Novým šéfredaktorem prémiového magazínu Estate se stal Jan Stuchlík, povede i web Artplus.cz

Novým šéfredaktorem prémiového magazínu Estate se stal Jan Stuchlík, povede i web Artplus.cz

Jan Stuchlík
Foto: Archiv Estate.cz
Magazín Estate – v současnosti nejvlivnější titul, zabývající se developmentem a realitním trhem – má od února nového šéfredaktora. Stal se jím Jan Stuchlík, mediální odborník působící v minulosti v řadě předních ekonomických deníků. Stuchlík na pozici vystřídal Nikol Pavlíčkovou, která titul vedla od září 2020.

Přinášet i nadále informace nejen o prémiových projektech a firmách v oblasti nemovitostí, ale také prémiové informace o trendech na trhu s nemovitostmi. Takové jsou vize nového šéfredaktora Jana Stuchlíka nastupujícího do vedení výjimečného lifestylového magazínu, který se věnuje českému trhu s nemovitostmi. První číslo pod jeho taktovkou vyjde v únoru.

„V magazínu Estate se chceme do hloubky věnovat nejzajímavějším trendům na realitním trhu a máme v plánu při této příležitosti doplnit magazín novými speciály. Jako velmi prestižní vnímám developerskou soutěž Estate Awards, která je propojena s magazínem a na jejíž letošní druhý ročník se velmi těším,“ vysvětluje Jan Stuchlík.

Kromě Magazínu Estate se Jan Stuchlík v mediálním domě Premium Media Group ujme vedení respektovaného webu o trhu s uměním Artplus.cz. Ten letos vydá již potřinácté Ročenku ART+, která každoročně mapuje vývoj lokálního, ale i zahraničního trhu s uměním. Ročenka, která vzbuzuje ohlas mezi sběrateli a obchodníky s uměním, se stala respektovaným projektem přinášejícím relevantní a spolehlivá data o aukčním trhu s uměním. Letošní ročník vyjde v jednom sešitě a ve velkorysém větším formátu.

„Na Artplus.cz budeme dál vylepšovat nástroje spojené s naší aukční databází, aby byla pro uživatele ještě přínosnější. V obsahové části se chceme více věnovat i dalším částem trhu, ať už jde o fondy umění, či trh se současným uměním,“ uzavírá Stuchlík.

Jan Stuchlík

Jan Stuchlík působil sedm let v týdeník Ekonom na pozici redaktor a reportér zahraniční redakce a téměř čtyři roky jako šéfredaktor serveru Peníze.cz, kde se zabývá investicemi, osobními financemi a makroekonomikou. Jako redaktor se zaměřením na energetiku, průmysl, ale i trh s uměním, pracoval v deníku E15. Do Premium Media Group přišel po téměř čtyřleté zkušenosti ze sekce komunikace ve Svazu průmyslu a dopravy ČR, kde byl odpovědný za komunikaci s členskými firmami a asociacemi.

Mediální skupina Premium Media Group tvoří mimořádný obsah pro náročnou cílovou skupinu. Věnuje se nemovitostem a bydlení, zdraví a kráse, zdravému životnímu stylu, sportu, gastronomii, umění, architektuře a designu. Díky unikátnímu distribučnímu seznamu zahrnujícímu nejbonitnější a nejvlivnější osoby v České republice a na Slovensku vydavatelství oslovuje své čtenářské publikum napřímo. Do portfolia vydavatelství patří magazíny prémiové kvality, které mají velkorysý formát a sběratelský charakter – byznys magazín Estate, revue pro českou a slovenskou architekturu ARCHITECT+, magazín věnující se umění Art Antiques, lifestylové časopisy Premium Golf a Premium Ski, byznys magazín Premium Brno a pololetník o designu a umění Art of Living. V rámci divize Custom publishing Premium Media Group vydává lifestyle magazín The Black Tie pro private banking klienty Friedrich Wilhelm Raiffeisen a high-end cestovatelský magazín Exclusive Tours pro stejnojmennou cestovní kancelář. V portfoliu má společnost také webové portály – Estate.cz zaměřující se na reality, Artantiques.cz a Artplus.cz věnující se umění, a Iconiq.cz pro ženy o módě, kráse a stylu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky