kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Travel News: 50 cyklistických tras, výletů, akcí a zážitků, které jsou určené výhradně pro ženy

Travel News: 50 cyklistických tras, výletů, akcí a zážitků, které jsou určené výhradně pro ženy

cyklistka
Foto: 100% Women
Jaké cestovní novinky jsme si pro vás připravili?

Maatjes Week

Není ‚maatjes‘ jako ‚mates‘! To a mnoho dalšího vám ukáže nový gastro event Maatjes Week! Češi se letos přidají ke každoroční evropské tradici a zahájí sezonu Maatjes festivalem v restauracích a ulicích Prahy, a to od 19. do 25. června. Maatjes jsou lahodní holandští sledi lovení v květnu, kdy jsou ryby ve vrcholné kondici. V minulosti se první sud těchto ryb, který dorazil na břeh, tradičně daroval královně. Zajímavým faktem také je, že maatjes je nejhojnější rybou planety, navíc hospodářsky významnou. Co se týče zdravotních přínosů těchto sleďů, je jich mnoho. Je to skvělý zdroj vysoce kvalitních omega-3 mastných kyselin, obsahuje vysokou dávku selenu, vitaminy B12, B3, železo a nakonec vitamin D. Jednoduše ponořte rybu do jemně nakrájené cibule, zvedněte ji za ocas a spusťte do pusy.

Maatjes Week
Foto: Maatjes Week

Dámská výzva

Iniciativa 100% Women letos představuje rozmanitost Švýcarska jako cyklistické destinace a nabízí konkrétní trasy vhodné pro silniční kola, horská kola, gravel biky i e-kola. Ve spolupráci s partnery z odvětví cestovního ruchu Switzerland Tourism dala dohromady seznam padesáti cyklistických tras, výletů, akcí a zážitků, které jsou určené výhradně pro ženy. Přehled je dostupný na webu MySwizerland.com/women a zahrnuje jednodenní i vícedenní výlety na kolech, ať už vyjížďky pro začátečnice, cyklistické kempy, výlety na elektrokole, závody, či kurzy techniky jízdy. V průběhu letní sezony 2023 se budou konat různé akce zaměřené na celosvětovou propagaci zapojení žen do cyklistiky a outdoorových sportů obecně. Mezi akcemi figuruje například 100% Women Gravel Challenge, které se účastní také současné a bývalé profesionální závodnice.

Psi vítáni

Plánujete dovolenou a rozhodli jste se vzít s sebou i svého psa? Na více než 900 jihotyrolských farmách Roter Hahn jsou psí mazlíčci vítáni. Daleko od ruchu měst si můžete dohromady užívat okouzlující přírodu a na četných turistických a vycházkových trasách objevovat Jižní Tyrolsko. Dovolená na farmě Roter Hahn představuje odpočinek pro lidi a svobodný pohyb pro vaše psí kamarády. Jednou z farem, která se specializuje na dovolenou se psy, je hospodářská usedlost Gapphof v Algundu nedaleko Merana. Nejvíce oceníte oplocenou zahradu, na které se psi mohou volně proběhnout.

pes
Foto: Roter Hahn

Autor: Barbora Slavíková Literová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky