kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Travel News: Je libo home office v alpské idyle?

Travel News: Je libo home office v alpské idyle?

rodina
Foto: Roter Hahn
Jaké novinky z oblasti cestování jsme si pro vás přichystali?

Home office v alpské idyle

Práce z pohodlí domova se stala již standardem, spojit příjemné s užitečným lze i během letních měsíců. Děti budou mít o prázdniny postaráno a vy nebudete mít pocit, že neplníte pracovní povinnosti. A kde k takové idyle dojít? Na farmách Roter Hahn v Jižním Tyrolsku, kde si v harmonii alpské přírody můžete zřídit svou dočasnou kancelář. Procházka po rozkvetlé louce či koupání v rybníce představují mentální detox, po němž skvělé nápady přicházejí samy. Děti mezitím načerpají zážitky, které patřily ke koloritu vesnického dětství. Pomohou farmáři s péčí o domácí zvířata, sklidí úrodu ze zahrádky a naučí se, co z ní připravit v kuchyni. Pro městské ratolesti je exotikou dojít si ke slepicím pro čerstvě snesená vajíčka, z nichž se pak dělají ty nejlepší omelety. Jsou to zdánlivě obyčejné prožitky, vzpomíná se na ně ale celý život.

Nová dimenze dubajského luxusu

Mohammed bin Rašíd al-Maktúm, viceprezident a premiér Spojených arabských emirátů a vládce Dubaje, nemá nízké ambice. Během příštích dvaceti let chce z metropole svého emirátu učinit nejnavštěvovanější město světa. Dopomoci mu k tomu mají stále odvážnější a exkluzivnější projekty. Jako právě otevřený Atlantis Royal, který je kombinací hotelu a rezidence. Stavba složená z kvádrů spojených nebeským mostem vznikala čtrnáct let, zahrnuje čtyřicet tři pater sousedících s ikonickým hotelem Palm. Futuristické křivky a nebeské zahrady Atlantis Royal zvedají v nejbohatším městě světa laťku luxusu opět o něco výš. Výsledkem projektu za 1,4 miliardy dolarů je mimo jiné 92 bazénů, 17 restaurací a barů, kde menu sestavují michelinští kuchaři. Ve 22. patře se nachází chill-out zóna nazvaná Cloud 22 s devadesátimetrovým střešním bazénem. V přízemí se nachází nejdelší privátní pláž v Dubaji v délce dvou kilometrů. Cena rezidencí se pohybuje od dvou do 49 milionů dolarů. Některé již mají své majitele.

Foto: Atlantis Royal

Kryptoráj v Oceánii

Mezi Austrálií a Fidži, v tropickém ráji Vanuatu, se nachází soukromý ostrov Satoshi. Exkluzivní ostrov má ambici stát se domovem pro kryptonadšence. Zakladatelé kryptoměnového městečka ze společnosti Satoshi Island Holdings zatím obdrželi padesát tisíc žádostí o NFT (Non Fungible Token) občanství, které umožní nákup pozemků a s tím spojené výhody. Ještě se řeší přesné nastavení legislativy. Na konec letošního roku je již naplánované soukromé otevření ostrova pro krátkodobý pobyt. James Law, ředitel James Law Cybertecture a hlavní architekt ostrova Satoshi, poznamenal: „Žít, pracovat a navštívit ostrov Satoshi bude zážitek jako žádný jiný. Technologický průmysl v Silicon Valley, zábavní průmysl v Los Angeles a brzy i kryptokomunita bude mít svou vlastní mekku.“ Podle vize společnosti Satoshi Island Holdings budou do konce roku 2023 domy pro majitele NFT připravené k nastěhování.

Foto: Satoshi Island Holdings

Autor: Barbora Slavíková Literová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky