kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Travel tips: Podvodní muzeum v Miami nebo Ritz-Carlton na Maledivách

Travel tips: Podvodní muzeum v Miami nebo Ritz-Carlton na Maledivách

Zdroj/foto: Archiv
Přemýšlíte, na jakou další cestu se za co nejpříznivějších podmínek vydat? Dokonalého soukromí se dočkáte v novém resortu na Maledivách a pro dobrodružné povahy se nyní staví podvodní muzeum v Miami.

Muzeum v oceánu

Do Miami se každoročně sjíždí celý svět na Art Basel – a od letošního roku přibude další kulturní důvod. Rozlehlý podvodní park ReefLine ukryje pod hladinou avantgardní sochy a betonový korálový útes, který si užijete formou potápění s vyznačenými trasami. I přes to, že zhruba jedenáctikilometrový park může působit invazivně, opak je pravda. Idea vznikla právě na podporu a ochranu podmořského života. Za zrodem kulturní myšlenky stojí Ximena Caminos, která si na pomoc povolala mořské biology, vědce i architekty. Jedinečný design pak navrhl Shohei Shigematsu z architektonického studia OMA.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Ekologické Maledivy

Populární hotelový řetězec Ritz-Carlton otevřel nový resort na Maledivách. Severní atol Malé na dechberoucích Fari Islands se stal domovem inovovaného vilového komplexu stojícího přímo na vodě, s dostupností motorovou lodí nebo hydroplánem. Tyrkysové laguny a bělostný písek jsou samozřejmostí, stejně jako ohled na okolní prostředí. Kerry Hill Architects brali v úvahu křehký ekosystém, použili proto udržitelné a přírodní materiály a solární panely. Resort nabízí sedm restaurací, SPA i programy pro děti.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Plující hotel

Extravagantní Dubaj se dočká nového projektu v žádané rezidenční čtvrti Dubai Marina, která bude trvale poskytovat útočiště mořskému hotelu Sea Palace Floating Resort. Centrální pětihvězdičkový hotel obklopuje šest plujících domů, jež překvapí stylovou minimalistickou architekturou. Ekologické rezidence se na hladině bezpečně pohybují bez rizika nárazu, využívají solární energii a disponují samosterilizační filtrací vzduchu. Dvoupatrové domy dosahují více než 900 metrů čtverečních a kromě čtyř ložnic, kuchyně a obývacího prostoru jim nechybí ani střešní bazén.

Zdroj/foto: Archiv
Zdroj/foto: Archiv

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky