kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Showroom VOIX cílí na dokonalou audiotechniku a design v jednom

Showroom VOIX cílí na dokonalou audiotechniku a design v jednom

VOIX útočí na všechny naše smysly, jeho hlavním posláním je šířit lásku ke zvuku, který jde ruku v ruce s unikátním designem.

Showroom VOIX je ojedinělým projektem, který se rozkládá na ploše 600 m2 nedaleko Staroměstského náměstí na Praze 1. Zaměřuje se na špičkovou audiotechniku instalovanou v designových a akusticky upravených poslechových místnostech. Přijdou si zde na své milovníci zvuku, ať jsou to hudební, či filmoví fanoušci.

Showroom VOIX
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti VOIX

Jak vlastně projekt VOIX vznikl? Zakladatel David Hauerland se rozhodl, že spojí design a zatraceně dobrý zvuk. Oslovil značky, které jsou prvotřídní ve svém oboru a klientovi zprostředkují silný zážitek z poslechu hudby tak, jak na něj doposud nebyli zvyklí.

Showroom VOIX
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti VOIX

VOIX je místo, kde se mění obyčejný poslech v zážitek. Poslouchejte, objevujte, zamilujte se. Značky, které můžete obdivovat ve VOIX jsou tyto:

Kharma 

Nizozemská značka Kharma International nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní audio nábytek, který je skutečně designovým snem. Tyto sestavy jsou přímo předurčené jako vybavení originálních interiérů. Zakladatelem značky je Charles Van Oosterum, který neustále překonává sama sebe.

Ocean Way Audio

Allen Sides je zakladatelem a tvůrcem reprosoustav a systémů domácího kina. Původem nahrávací inženýr, jehož podpis naleznete pod více jak pětisty hudebních děl, od Franka Sinatry před Michaela Jacksona, Erica Claptona, U2 až po Madonnu, nebo Green Day.

Pomocí svých reproduktorových soustav – jako jsou například Ocean Way Audio Sausalito – chce přenést k posluchači domů stejný zvuk, jakého dosáhne v nahrávacím studiu. Je opravdovým zážitkem se posadit a v tomto soukromém kině a shlédnout například film Bohemian Rhapsody. Jste srdečně zváni!

Wilson Audio + Dan D’Agostino

V roce 1974 založil v americkém Utahu Dave Wilson firmu, která pod značkou Wilson Audio dodnes nejen vyrábí, ale především také úspěšně prodává špičkové reprosoustavy.

Ideálním partnerem pro reprosoustavy Wilson Audio jsou podle slov jejích tvůrců zesilovače americké značky Dan D’Agostino. Toto dokonalé propojení dvou unikátních značek nechybí samozřejmě ani ve VOIXU.

Bang&Olufson

Dánská značka, kterou netřeba představovat. Vznikla již v roce 1925 a od té doby se stala synonymem kvalitního zvuku a minimalistického designu, který si klienti velmi oblíbili. V showroomu VOIX nyní můžete především obdivovat televize, reproduktory a sluchátka této značky.

Anthem

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let.

Abyss

Americká firma JPS Labs, vyrábějící sluchátka pod značkou Abyss, působí na trhu už od roku 1990. Všechny díly a tedy i celá sluchátka se vyrábí v okolí Buffala na východě USA. To platí i pro magneto-planární měnič v každé mušli, který stál firmu podle jejích slov pět dlouhých let vývoje. Jde o patentovaný a blíže nespecifikovaný systém, v každém kusu sluchátek jsou pečlivě párované měniče.

Paradigm

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.

GoldenEar

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních značek, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří.

VOIX ovšem nenabízí jen špičkové audio a video pro soukromý poslech a domácí kino, ale také realizaci kompletního ozvučení rezidenčních a firemních prostor. Ty se realizují již v okamžiku stavby v souladu s typem, charakterem a designem budovy či obytného prostoru.

To je jen stručný výčet značek, služeb a produktů, které VOIX nabízí a můžeme alespoň takto zprostředkovat. Pro dokonalý prožitek a emoci Vás musíme showroomem provést, poté už nebude cesta zpět.

Showroom VOIX

Dušní 3, Praha 1

www.voix.cz

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky