kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Watches & Wonders

Watches & Wonders

Zdroj/foto: Pixabay
Aktuální podoba největšího veletrhu luxusních hodinek proběhla letos v Ženevě, ze které byla digitálně přenášena do všech koutů světa. Pod novým jménem Watches & Wonders přinesla nevšední koncept, který prezentace doplňoval online diskuzními panely, rozhovory s prezidenty manufaktur a detailními produktovými medailony.

Redesign ikony

Perfekcionisty zbožňovaný Rolex si letos připomíná 50 let úspěšné existence modelu Explorer II, jenž byl původně vyvinut pro dobrodruhy a speleology. Při této příležitosti značka odhalila jeho v pořadí už pátou generaci, která se zdánlivě od té čtvrté nikterak neliší. Sněhově bílý číselník, kyklop, oranžová ručka pracující ve čtyřiadvacetihodinovém módu i hodinová stupnice vyznačená na kartáčované lunetě zůstaly zachovány, nicméně vše bylo mírně upraveno. Tou největší změnou je však nový strojek, garantující nejenom vysokou přesnost, ale také odolnost vůči magnetickému poli.

Zdroj/foto: Pixabay

Stříbrný klenot

S robustními hodinkami linie Black Bay se švýcarský Tudor dostal do hledáčku jak sběratelů hodinek, tak lovců populárních designových kousků. Novinka s přízviskem Fifty-Eight 925 přináší hned dvě prvenství v historii potápěčských modelů značky. Tím prvním je pouzdro vytvořené zcela ze stříbra, tím druhým pak vyžití proskleného dýnka odhalující in-house vyráběný strojek. Charakter časomíry jinak zůstal zachován, jen jí byla dedikována taupe barva hliníkového kroužku lunety a číselníku, z jehož plochy září Snowflake ručka.

Zdroj/foto: Pixabay

Na rozloučenou

Nautilus 5711 se zeleným číselníkem se ihned po odhalení staly nejžádanějšími hodinkami světa. Manufaktura Patek Philippe totiž ukončila produkci původní verze s modrými detaily a ohlásila, že zelenou edici bude produkovat pouze do konce tohoto roku. Legendární počin nesoucí odkaz designéra Géralda Genty tak ve variantě z oceli už v nabídce nebude. Finální edice se jinak, kromě barvy horizontálně drážkovaného číselníku, po technické stránce nezměnila, a proto i zde je možné sledovat krásně dekorovaný mechanický strojek se zlatým rotorem a Patek Philippe pečetí skrze safírové dýnko.

Zdroj/foto: Pixabay

Blue Lagoon

Zákazníci privátní značky H. Moser & Cie. jsou specifičtí. Na jednu stranu od její produkce vyžadují precizní zpracování hodné segmentu vysoké hodinařiny, ale na druhou stranu prahnou po špetce nadsázky, humoru či drzosti. To se podařilo splnit i novému rozšíření linie Pioneer Centre Seconds, které značka označila jednoduše: Mega Cool. Hodinky si vysloužily zbarvení číselníku v tónech oblíbeného tropického koktejlu Blue Lagoon, do jehož plochy je logo vyryto laserem podobně, jako jsou vzkazy v písku na pláži.

Zdroj/foto: Pixabay

Autor: J. J. Tichovský

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky