kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Zaleťte si s Croatia Airlines z Prahy do Splitu

Zaleťte si s Croatia Airlines z Prahy do Splitu

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Croatia Airlines
Croatia Airlines, chorvatský vlajkový dopravce a člen Star Alliance, je neustále se rozvíjející evropská letecká společnost se základnou v Záhřebu. Chorvatská města spojuje s významnými evropskými destinacemi už 32 let.

Letecká společnost Croatia Airlines poskytuje vnitrostátní i mezinárodní osobní a nákladní dopravu. Zajišťuje také údržbu letadel a odborný výcvik leteckého personálu. Ve své flotile má aktuálně 13 letadel – 2 letadla Airbus 320, 5 letadel Airbus 319 a 6 turbovrtulových letadel Dash 8-Q400.

V rámci letního letového řádu pro letošní rok přichází Croatia Airlines s přímým leteckým spojením mezi Prahou a Splitem. K dispozici bude jednou týdně.

První let na česko-chorvatské trase proběhl 26. června 2021 a až do 11. září 2021 bude Croatia Airlines spojovat Prahu se Splitem každou sobotu. Cestující mohou zakoupit zpáteční letenku za akční cenu již od 3 600 Kč. Nabídka platí výhradně při nákupu letenek přes oficiální webové stránky Croatia Airlines.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Croatia Airlines

Ceny letenek zahrnují letištní a palivové poplatky, servisní poplatek, občerstvení na palubě a možnost online rezervace včetně online odbavení. Flexibilní podmínky společnosti Croatia Airlines umožňují cestujícím snadno měnit cestovní plány. Pokud nemohou odcestovat v původním datu, bude jim bez ohledu na odůvodnění nabídnuta možnost změny termínu nebo voucher zcela bez poplatku.

Letecká společnost Croatia Airlines operuje své lety primárně na hlavní letiště, což dává cestujícím možnost sbírat nalétané míle. V reakci na současnou situaci přijímá společnost Croatia Airlines veškerá nezbytná opatření k zajištění ochrany cestujících a posádky. Všechna letadla ve flotile jsou pravidelně čištěna a dezinfikována, členové posádky jsou vybaveni odpovídajícími ochrannými pomůckami a na palubě platí povinnost ochrany dýchacích cest. Zavedená opatření společnosti Croatia Airlines byla navíc oceněna národní značkou „Safe stay in Croatia & Safe travels“. Služby na palubě letadel jsou cestujícím opět k dispozici, avšak občerstvení se podává s ohledem na současná epidemiologická opatření, cestovní třídu, délku letu a denní dobu. 

Přímé mezinárodní lety mezi Prahou a Splitem přináší turistům z České republiky snadnější cestu do chorvatské části Středomoří plné přírodního, kulturního a historického bohatství Chorvatska. Během aktuální sezóny spojuje Croatia Airlines Chorvatsko s 18 evropskými městy, 19 letišti a díky navazujícím letům poskytuje také spoje do destinací po celém světě.

Galerie

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky