kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Zažijte dokonalé léto v Chorvatsku

Zažijte dokonalé léto v Chorvatsku

Zdroj/foto: Falkensteiner Club Funimation Borik
Ležení na slunci u moře a popíjení koktejlů v plážovém baru nemusí být zrovna vaše představa ideální dovolené. Na chorvatském pobřeží však existuje ráj i pro vás.

Nejen slunce a moře ale i vzrušující zážitky a sportovní vyžití na letošní dovolené nabízí Falkensteiner Resort Punta Skala u Zadaru nebo hotel Falkensteiner Park Punat na ostrově Krk.

Zdroj/foto: Falkensteiner Club Funimation Borik

© Falkensteiner Hotel Park Punat  

Kromě 200 slunečných dní v roce poskytují hotely Falkensteiner mnoho příležitostí pro potěšení z pohybu, jako je koupání v bazénech a v moři, využití sportovních hřišť pro fotbal, tenis, plážový volejbal a golf. Sportovní nabídka pokračuje triatlonem, jízdou na kajaku, bowlingem, silniční nebo horskou cyklistikou a pěší turistikou v horách. Pokud chcete, můžete se vydat terénním vozem na safari do majestátního horského pohoří Velebit, nebo se můžete setkat se sportovními legendami, včetně těch českých: tenistou Karlem Nováčkem, fotbalistou Milanem Barošem a hokejistou Vladimírem Vůjtkem.

Zdroj/foto: Falkensteiner Club Funimation Borik

Pro zábavnou dovolenou s dětmi, je ideální rodinný Falkensteiner Hotel Diadora v resortu Punta Skala nebo Falkensteiner Club Funimation Borik v Zadaru s nekonečnými možnostmi dětské a rodinné zábavy.

Zdroj/foto: Falkensteiner Club Funimation Borik

© Falkensteiner Family Hotel Diadora

Milovníci kempování a glampingu, kteří hledají dobrodružství si užijí pětihvězdičkový Falkensteiner Premium Camping Zadar přímo na břehu moře, vzdálený pěšky jen kousek od centra města.

Zdroj/foto: Falkensteiner Club Funimation Borik

© Falkensteiner Premium Camping Zadar 

Pokud si chcete dopřát nezapomenutelné chvíle u Jaderského moře – od kouzelných prázdninových zážitků s rodinou až po sportovní vyžití pro aktivní dovolenkáře – hotely a rezidence Falkensteiner nabízí opravdu všechno.

Zdravý a bezpečný pobyt

Ve všech podnicích Falkensteiner se důsledně dbá na hygienu a dodržují se zdravotní opatření zavedená na základě doručení předních odborníků. Loňská pandemie cestování a pobyt v hotelech obecně lehce změnila, ale jedna věc je u značky Falkensteiner jistá: špičkový servis, pohostinnost a maximální vstřícnost. Přijeďte do Chorvatska za nezapomenutelnou dovolenou u Jaderského moře. Falkensteiner Hotels and Residences nabízejí vše, od pohody a odpočinku, přes rodinnou zábavu, až po sportovní vyžití a aktivní dobrodružství. 

Více informací najdete zde

Autor: Redakce estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky