Statement

Exkluzivní čistota: Nový teleskopický stolní odsavač Gaggenau serie 200.

Exkluzivní čistota: Nový teleskopický stolní odsavač Gaggenau serie 200.
29.10.2020

Koncept otevřených kuchyní a propojení s obývacími prostory klade mimořádně vysoké nároky na řešení pro odvětrávání výparů, tepla a pachů, které vznikají při vaření. Velké digestoře se ale většinou nehodí k designu společenských prostor. Elegantní a zároveň vysoce efektivní řešení nabízejí nové pultové odsavače par Gaggenau serie 200. Jsou zabudované do kuchyňské linky a diskrétně schované za varnými deskami, se kterými vypadají jako jeden spotřebič. Neviditelné, když nejsou potřeba, ale i během odsávání. Jsou totiž naprosto transparentní. Zaručují čistý vzduch i výhled od varné desky, navíc s příjemným osvětlením.

Odsávání, recirkulace, přesné vedení vzduchu

Nové odsavače využívají technologii Guided Air. Vzduch proudí za skleněnou deskou a zachycuje více výparů z vaření. Tato inovace zaručuje dokonalé odsávání ze všech hrnců i pánví, ať už jsou umístěné kdekoli na ploše varné desky.

Ovládněte vzduch

Nové odsavače jsou k dispozici v šířce 80 cm (od 2021 budou i 90cm), jsou zapuštěné do kuchyňské linky a v dokonalé harmonii s širokými indukčními deskami Gaggenau. Díky technologii Home Connect je možné odsavače ovládat i z připojených varných desek, nebo nastavit automatický program, který výkon sám přizpůsobuje množství výparů, abyste se mohli plně soustředit na vaření.

Díky novým stolním odsavačům nepřijdete o cenné místo v kuchyňské skříňce a pro instalaci desky a odsavače bude stačit jediný výřez. V režimu recirkulace zaručují odsavače Gaggenau efektivní odstranění veškerých pachů díky filtrům s aktivním uhlím. Filtry lze navíc jednoduše shora vyjmout a umýt v myčce nádobí. Doporučujeme také regenerační pachový filtr, který je k dispozici jako speciální příslušenství. Regeneruje se v troubě a má životnost až 10 let.

Dokonale sladěné

Nový odsavač AL200 se dokonale hodí k indukčním varným deskám, ať už s flexibilními zónami nebo celoplošným. Indukční varné desky nabízejí čistý prostor pro vaření. Některé modely mají magnetické ovládací knoflíky, které je možné jednoduše sejmout a uklidit z dohledu, když se nepoužívají. Celoplošné indukční varné desky nabízejí velký TFT dotykový displej, intuitivní ovládání a 17 úrovní výkonu či časovač a umožňují také ovládání kompatibilního odsavače pomocí technologie Home Connect.

 Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz.

Gaggenau je výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie “Made in Germany”. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch značky Gaggenau je založený na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současné době je zastoupená ve více než 50 zemích s 24 showroomy v nejdůležitějších městech po celém světě. 

The difference is Gaggenau.

Více na www.spotrebicegaggenau.cz (v češtině) nebo www.gaggenau.cz (v angličtině)

Instagram (@gaggenauofficial) 

Pinterest (/gaggenau_) 

Vimeo (/gaggenauofficial)

Foto: Archiv

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.