kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » K přechodu připravit! Nové glo Hyper Pro motivuje ke změně

K přechodu připravit! Nové glo Hyper Pro motivuje ke změně

Nové glo Hyper Pro

Zařízení na zahřívaný tabák glo prošlo za šest let, kdy bylo poprvé uvedeno na český trh, mnoha technologickými a designovými proměnami. Nejnovější generace glo, kterou společnost British American Tobacco nyní představuje pod názvem Hyper Pro, vyniká hlavně díky inovativnímu displeji EasyView a nové technologii zahřívání HeatBoost. Ovládání přístroje je nyní pro dospělé vyznavače nikotinových alternativ atraktivnější, jednodušší a intenzita požitku maximální.

Dlouholetý vývoj a neustálé vylepšování funkcí jsou pro zařízení glo na zahřívání tabákových i bylinných náplní typické. Každoročně se uživatelům představuje ve vyladěném nápaditém designu a přidává i vylepšení stávajících funkcí. Díky tomu si cestu od cigaret k nikotinovým alternativám hledá stále více uživatelů.

K přechodu připravit, pozor, teď!

Měnit zažité návyky bývá běh na dlouhou trať. Motivace, proč konečně přejít od spalovaného tabáku k zahřívanému, však nebyla dosud silnější. Vedle prokázaných zdravotních benefitů souvisejících jinak s dopady kouření na lidský organismus, hraje velkou roli při volbě alternativ také cenový aspekt. Pro mnoho uživatelů alternativ je určující, na čemž se shodují jak adiktologové, tak odborníci na problematiku harm reduction (zmírňování rizik). Nižší cena méně rizikových produktů je motivací pro kuřáky, aby jejich užívání dali přednost před cigaretou.

Například v případě přechodu k zahřívaným náplním používaných v zařízení glo může při obvyklé spotřebě úspora představovat až deset tisíc korun za rok. Doporučená maloobchodní cena náplní, které jsou na trhu dostupné pod názvy neo a veo, je o více než padesát korun nižší, než je průměrná cena krabičky cigaret. Ta se dnes blíží částce 150 korun.Dokonalá technologie i design

Klíčovou novinkou, a v případě gločka také úplnou premiérou, je integrace displeje EasyView na přední straně zařízení. Umožňuje monitorovat stav baterie a poskytuje uživatelům informace o připravenosti náplně a zbývajícím počtu použití před nutností zařízení znovu dobít. Ostatně rychlejší nabíjení do 90 minut nově zajišťuje kabel USB-C, dohromady lze nové Hyper Pro použít na jedno nabití až dvacetkrát.

Výrazným vylepšením prošla technologie zahřívání. Aktivováním režimu technologií HeatBoost dochází k zahřátí náplně rychleji a při vyšších teplotách. To zajišťuje autentický požitek a plnou chuť hned od prvního potažení. V případě, že je pro uživatele základní cyklus příliš krátký, může jej opakovat až třikrát za sebou. Základní standardní režim pak prodlužuje dobu užívání na 4,5 minuty, v režimu Boost zůstává na třech minutách. Intenzitu a délku chuti si tak lze zcela přizpůsobit vlastním individuálním preferencím.

Zařízení glo Hyper Pro je plně kompatibilní se všemi dostupnými náplněmi, ať už jde o tabákové neo či nedávno uvedené veo obsahující namísto tabáku bylinu roiboos, která je doplněna o nikotinovou složku a řadu různých přichutí včetně oblíbeného mentolu či tropického ovoce.

Novinka je k dispozici v celkem pěti barevných variantách výhradně dospělým uživatelům prostřednictvím e-shopu batstore.cz a v rámci sítě vybraných trafik a čerpacích stanic.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky