Byznys & Reality

Skandinávie na dosah Prahy: V Brandýse nad Labem vyroste prémiová rezidence

Skandinávie na dosah Prahy: V Brandýse nad Labem vyroste prémiová rezidence
16.11.2021

Mít příjemné bydlení a zároveň možnost aktivně trávit volný čas s dětmi, zacvičit si na workoutovém hřišti nebo si třeba vypěstovat vlastní zeleninu kousek od domu. Tyto a celou řadu dalších možností nabídne nový rezidenční komplex Na Mariánské cestě inspirovaný severským stylem života.  Projekt s více jak 300 byty vyroste v klidné okrajové části Brandýsa nad Labem-Stará Boleslav.

Developerská společnost DOMOPLAN začne na přelomu letošního roku stavět na místě protkaném bohatou historií nový rezidenční komplex Na Mariánské cestě. Moderní rezidence se zelenými střechami je koncipována v duchu severského životního stylu praktikující rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Dominantním prvkem interiérů je elegantní minimalismus, který kombinací jednoduchosti, prací se světlem, barvami a hřejivým dřevem utváří útulné a harmonické bydlení. S ohledem na individuální potřeby klientů se rozhodli designéři do vybraných bytů zakomponovat tzv. flexi příčky, díky nimž si budou moct majitelé vybrat, jestli chtějí mít byt rozdělený na více pokojů, nebo si raději vytvoří velký otevřený prostor. 

Otevřené prostranství mezi bytovými domy naopak vybízí k trávení teplých letní večerů s rodinou či přáteli u otevřeného ohniště nebo grilu. Milovníky aktivního odpočinku zase potěší možnost zasportovat si ve workout zóně nebo v rámci otužování vyzkoušet saunu a Kneippův chodníček.

V rámci celého areálu je navrženo hned několik odpočinkových a komunitních zón s širokou škálu využití. Na své si přijdou mladé páry, rodiny s dětmi i ti, kteří touží po klidu menšího města s dostupností veškerých služeb. Díky dobré spolupráci realizátora s vedením města Brandýs vyroste v těsné blízkosti bytových domů také moderní mateřská školka.

Architektonické studio Identity Design nezapomnělo do projektu zakomponovat také jezírka a vsakovací plochy, které napomáhají retenci srážkové vody a udržování příjemného mikroklima. Bohaté přírodní prvky pak v konečném důsledku umocňují harmonickou a uklidňující atmosféru, kterou rezidence nabízí.

Více o projektu Na Mariánské cestě včetně nabídky volných bytů naleznete na webu Namarianskeceste.cz.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.