Lifestyle

Zaleťte si s Croatia Airlines z Prahy do Splitu

Zaleťte si s Croatia Airlines z Prahy do Splitu
21.7.2021

Croatia Airlines, chorvatský vlajkový dopravce a člen Star Alliance, je neustále se rozvíjející evropská letecká společnost se základnou v Záhřebu. Chorvatská města spojuje s významnými evropskými destinacemi už 32 let.

Letecká společnost Croatia Airlines poskytuje vnitrostátní i mezinárodní osobní a nákladní dopravu. Zajišťuje také údržbu letadel a odborný výcvik leteckého personálu. Ve své flotile má aktuálně 13 letadel - 2 letadla Airbus 320, 5 letadel Airbus 319 a 6 turbovrtulových letadel Dash 8-Q400.

V rámci letního letového řádu pro letošní rok přichází Croatia Airlines s přímým leteckým spojením mezi Prahou a Splitem. K dispozici bude jednou týdně.

První let na česko-chorvatské trase proběhl 26. června 2021 a až do 11. září 2021 bude Croatia Airlines spojovat Prahu se Splitem každou sobotu. Cestující mohou zakoupit zpáteční letenku za akční cenu již od 3 600 Kč. Nabídka platí výhradně při nákupu letenek přes oficiální webové stránky Croatia Airlines.

Ceny letenek zahrnují letištní a palivové poplatky, servisní poplatek, občerstvení na palubě a možnost online rezervace včetně online odbavení. Flexibilní podmínky společnosti Croatia Airlines umožňují cestujícím snadno měnit cestovní plány. Pokud nemohou odcestovat v původním datu, bude jim bez ohledu na odůvodnění nabídnuta možnost změny termínu nebo voucher zcela bez poplatku.

Letecká společnost Croatia Airlines operuje své lety primárně na hlavní letiště, což dává cestujícím možnost sbírat nalétané míle. V reakci na současnou situaci přijímá společnost Croatia Airlines veškerá nezbytná opatření k zajištění ochrany cestujících a posádky. Všechna letadla ve flotile jsou pravidelně čištěna a dezinfikována, členové posádky jsou vybaveni odpovídajícími ochrannými pomůckami a na palubě platí povinnost ochrany dýchacích cest. Zavedená opatření společnosti Croatia Airlines byla navíc oceněna národní značkou „Safe stay in Croatia & Safe travels“. Služby na palubě letadel jsou cestujícím opět k dispozici, avšak občerstvení se podává s ohledem na současná epidemiologická opatření, cestovní třídu, délku letu a denní dobu. 

Přímé mezinárodní lety mezi Prahou a Splitem přináší turistům z České republiky snadnější cestu do chorvatské části Středomoří plné přírodního, kulturního a historického bohatství Chorvatska. Během aktuální sezóny spojuje Croatia Airlines Chorvatsko s 18 evropskými městy, 19 letišti a díky navazujícím letům poskytuje také spoje do destinací po celém světě.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.