kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Jan Sýkora: Češi potřebují kvalitní informace, aby lépe spravovali svůj majetek

Jan Sýkora: Češi potřebují kvalitní informace, aby lépe spravovali svůj majetek

Jan Sýkora
Foto: WOOD & Company
Až devadesát procent peněz neinvestují Češi optimálně. „Investičníweb.cz má nejkvalitnější zpravodajství z finančních trhů. I díky tomu vzdělává čtenáře, aby spravovali svůj majetek lépe,“ říká Jan Sýkora, partner společnosti WOOD & Company, která má v Investičníweb.cz poloviční podíl. Druhou polovinu drží vydavatelství Premium Media Group.

Pro další provozování serveru Investičníweb.cz jste se spojili s vydavatelstvím Premium Media Group. Proč jste si pro spolupráci vybrali právě toto vydavatelství?

To, co se povedlo udělat vydavatelství Premium Media Group, je skvělý kus práce. Myslím si, že vytváří velice kvalitní obsah a zároveň cílí na velice podobnou skupinu, kterou se snažíme oslovovat my našimi finančními produkty. Dávalo nám proto smysl spojit naše zkušenosti a znalosti z finančního světa se záběrem vydavatelství a obsahem na poli právních služeb, umění a volnočasových aktivit. Máme pocit, že jsme schopni společně přinášet mnohem větší přidanou hodnotu našim klientům i klientům PMG.

Jak začlenění respektovaného serveru do rodiny titulů PMG pomůže jeho dalšímu rozvoji?

Investičníweb.cz má fantastický obsah. Petrovi Novotnému a jeho kolegům se daří velice zajímavě pokrývat finanční svět, investice, burzovní zpravodajství. Nicméně co se týče distribuce a většího záběru, tak je to něco, co je potřeba dobudovat. Místo vlastní cesty nám dávalo větší smysl se spojit s někým, kdo už má zázemí a infrastrukturu. V angličtině se tomu říká „plug & play“ (zapoj a hraj). My přinášíme velice zajímavý obsah do nějaké širší skupiny, která má více zkušeností s distribucí, prodejem reklamy a náš tým se tak může dál soustředit hlavně na vytváření obsahu. Vidíme zde obrovské množství synergií. 

Jakou roli bude hrát Wood & Company při určování budoucí strategie Investičníweb.cz?

Naším záměrem je společně s PMG dosahovat co nejlepších výsledků.  Z pohledu týmu Investičníweb.cz je to poskytování co nejkvalitnějšího zpravodajství a informací z kapitálových trhů, burz a obecně z investičního světa. Tedy další rozvíjení kvality obsahu a záběru. Společným cílem pak samozřejmě je, aby se tyto informace v maximálně možné šíři dostávaly k těm, kteří jsou stávajícími nebo potenciálními klienty.

V čem vidíte největší přidanou hodnotu Investičníweb.cz ve srovnání s jinými servery zaměřenými na téma financí a investicí?

Ohromná síla je v kvalitě týmu Petra Novotného, jeho desítky let zkušeností z kapitálového trhu a z oblasti financí. Je to oblast, která vyžaduje poměrně hluboké znalosti a zkušenosti. Spojením s PMG je možné akcelerovat náš „content creation“, co se týče zpráv a informací, a naopak odlehčit jeho týmu, co se týče distribuce a získávání klientů, aby se mohli soustředit na to, v čem jsou nejlepší. 

Očekáváte vzhledem k aktuální situaci v ekonomice a na finančních trzích, že se poptávka po kvalitních ekonomických informacích bude zvyšovat?

Určitě ano, protože majetek, to je zodpovědnost a pakliže chci, aby majetek přinášel nějaký rozumný výnos, nebo alespoň neztrácel hodnotu, tak se o něj musím starat. Musím mít informace, které mi budou pomáhat při jeho správě a ty musím získávat od někoho, kdo tomu rozumí. Když se podíváme na Českou republiku, tak tady máme přibližně tři biliony korun úspor, z čehož asi 90 % je neoptimálně investováno, jedná se o peníze, které jsou zainvestovány na čistě spořicích účtech, depozitních účtech a v různých ne úplně správně řízených fondech. Tím pádem je tady 90% příležitost na trhu. Zlepšením informovanosti a službami typu portu.cz, které demokratizují investice, a dalším vzděláváním lidí je tady úžasný potenciál, aby čeští občané začali těch 90 % špatně spravovaných aktiv spravovat lépe, zvyšovali jejich výnosy a zlepšovali jak svou kvalitu života, tak i blahobyt celé země. 

Autor: Petra Vorelová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky