kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Rozhovory » Nový MBA program – investování do nemovitostí

Nový MBA program – investování do nemovitostí

VŠE v Praze spustí na Fakultě financí a účetnictví od listopadu tohoto roku nový program MBA se specializací na obor investování do nemovitostí. Jedná se o první cíleně zaměřený program na nemovitosti tohoto typu na renomované české univerzitě a formou distančního studia umožňuje načerpat komplexní znalosti trhu nemovitostí včetně vazby na mezinárodní standardy. Tento program vyplní chybějící mezeru na českém akademickém poli a poskytne prestižní možnost vzdělání v oboru nemovitostí. Program bude vyučován nejlepšími odborníky z realitního trhu v České republice a zastřešován Institutem oceňování majetku VŠE a Institutem Strategického Investování FFU VŠE. Cílem programu je přispět ke zvýšení prestiže nemovitostního odvětví v Česku a přinést více kvalifikovaných specialistů v oboru nemovitostí, kteří své uplatnění najdou nejen u developerských skupin, investičních fondů, bankovních institucí ale i v realitních kancelářích. Právě z toho důvodů se jedním z partnerů programu stala i společnost Czech Republic Sotheby's International Realty. Bližší informace o programu naleznete na http://isti.vse.cz/courses/mba.

VŠE v Praze spustí na Fakultě financí a účetnictví od listopadu tohoto roku nový program MBA se specializací na obor investování do nemovitostí. Jedná se o první cíleně zaměřený program na nemovitosti tohoto typu na renomované české univerzitě a formou distančního studia umožňuje načerpat komplexní znalosti trhu nemovitostí včetně vazby na mezinárodní standardy. Tento program vyplní chybějící mezeru na českém akademickém poli a poskytne prestižní možnost vzdělání v oboru nemovitostí. Program bude vyučován nejlepšími odborníky z realitního trhu v České republice a zastřešován Institutem oceňování majetku VŠE a Institutem Strategického Investování FFU VŠE.

Cílem programu je přispět ke zvýšení prestiže nemovitostního odvětví v Česku a přinést více kvalifikovaných specialistů v oboru nemovitostí, kteří své uplatnění najdou nejen u developerských skupin, investičních fondů, bankovních institucí ale i v realitních kancelářích. Právě z toho důvodů se jedním z partnerů programu stala i společnost Czech Republic Sotheby’s International Realty.

Bližší informace o programu naleznete na http://isti.vse.cz/courses/mba.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky