kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zahraniční nemovitosti: Google nakupuje na Manhattanu

Zahraniční nemovitosti: Google nakupuje na Manhattanu

Google
Zdroj: Se souhlasem Google
Co nového se událo v oblasti zahraničních nemovitostí?

Accolade nakupuje v Polsku a Španělsku

Česká investiční skupina Accolade oznámila velké investice v zahraničí. Konkrétně informovala o koupi pozemků pro výstavbu skladových a výrobních areálů v severním Polsku a ve Španělsku. Celkem za ně utratí v přepočtu na 1,8 miliardy korun. V polském Koszalinu vyrostou dvě nové průmyslové haly s plochou 41 tisíc metrů čtverečních. V Elblagu investuje Accolade do dvou moderních hal o celkové ploše 20 tisíc metrů čtverečních. Ve Španělsku jde o pozemky poblíž Valencie s celkovou rozlohou 30 tisíc metrů čtverečních.

Penta prodala pozemek ve Varšavě

Společnost Penta Investments v září oznámila prodej stavebního pozemku ve Varšavě. Za parcelu o rozloze 6,5 tisíce metru čtverečních inkasovala téměř 25 milionů eur, tedy zhruba 635 milionů korun. Parcelu ve čtvrti Wola koupila společnost Lincoln Property Company společně s investiční skupinou ENERN. Na pozemku s dostupností veřejné hromadné dopravy plánují postavit kancelářskou budovu. Penta prodej zdůvodnila tím, že se chce soustředit na řadu rozpracovaných projektů v Česku a na Slovensku.

Crestyl staví v Polsku

Developerská společnost Crestyl oznámila v září start svého prvního zahraničního projektu. Dvě etapy rezidenčního komplexu Mińska 69 ve Varšavě nabídnou bezmála čtyři stovky bytů, které budou určeny k dlouhodobému pronájmu. Na základě dříve uzavřeného strategického partnerství je totiž odkoupí jedna z největších společností poskytujících nájemní bydlení v Evropě, Heimstaden Bostad. Termín dokončení je naplánován na polovinu roku 2023.

Zdroj: Se souhlasem společnosti Crestyl

Google nakupuje na Manhattanu

Po loňské i letošní zkušenosti s plošným zavedením home office z důvodu pandemie způsobené virem covid-19 se pro mnoho firem tento bývalý trend stal permanentním řešením. K hybridnímu modelu práce se přesouvá i společnost Google. Ta by podle dostupných informací měla vyžadovat jen tři dny v kanceláři a některým zaměstnancům umožní pracovat z domu dokonce po většinu roku. Technologický gigant přesto nadále investuje do kanceláří, aktuálně plánuje koupit celou budovu v New Yorku v hodnotě 2,1 miliardy dolarů.

Zdroj: Se souhlasem Google

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky