kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Selektory HELUZ pomohou s projektováním

Selektory HELUZ pomohou s projektováním

Selektor konstrukcí
Foto: HELUZ
Společnost HELUZ nabízí řadu programů a pomůcek/doplňků pro návrhy konstrukcí a výpočtové nástroje na svém webu heluz.cz v sekci pro odborníky . Jedním z nich je Selektor konstrukcí HELUZ, ke kterému přibyl nově Selektor detailů pro vyhledávání, zobrazení a následné stažení či sdílení vzorových konstrukčních detailů HELUZ. V obou případech se jedná se o intuitivní prostředí dostupný 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.

Selektor konstrukcí je efektivní nástroj pro všechny účastníky stavebního procesu (projektanty, architekty, TDI, stavební firmy, zpracovatele PENB, PBŘ, …), který může být popsán jako HELUZ databanka obsahující aktuální technická data výrobků a konstrukcí HELUZ. Kromě samotného nahlížení na technická data nabízí pokročilejší funkce filtrování, kdy kromě základních filtrů je možné vyhledávat také dle splněných požadavků norem na akustiku či energetickou náročnost budovy. Mezi další funkce Selektoru konstrukcí patří také možnosti porovnání několika produktů/konstrukcí, kde si uživatel může zobrazit jednoduše až čtyři produkty/konstrukce vedle sebe, rychle a efektivně porovnat jejich vlastnosti a vybrat vhodnější variantu, která splňuje požadavky daného uživatele. Kromě těchto možností a funkcí je na Selektoru konstrukcí možné najít a stáhnout dokumenty a podklady k výrobkům, které společnost HELUZ nabízí – od technických a prováděcích příruček přes statické výpočtové pomůcky až po BIM knihovny prvků a doplňků.

Selektor detailů
Foto: HELUZ

Selektor detailů nemá konkurenci

Dalším jednoduchým a intuitivním nástrojem pro vyhledávání, zobrazení a následné stažení či sdílení vzorových konstrukčních detailů HELUZ je Selektor detailů. Tento nástroj umožňuje filtrování nejen podle produktových řad výrobků, ale také podle typu a vazby jednotlivých konstrukcí v detailu. Rychle a jednoduše tedy můžete najít přesně to, co potřebujete. Jednotlivé detaily lze následně selektivně či hromadně stahovat v několika formátech, mezi kterými jsou PNG, PDF a DWG ve dvou verzích (2013 a nejnovější verze), nebo je můžete sdílet, a to skrze e-mailového klienta či na mobilních zařízeních přes aplikaci WhatsApp. Díky responzivitě a mobile-friendly prostředí lze nástroj používat i na tabletech a mobilních zařízeních. Vzájemně propojené nástroje Selektor detailů a Selektor konstrukcí tak tvoří velmi silné pomocníky nejen při navrhování staveb.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky