kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidence Radimova Břevnov: Umění žít začíná doma

Rezidence Radimova Břevnov: Umění žít začíná doma

Zdroj/foto: Geosan Development
Jen málo míst v Praze si dokázalo zachovat svůj genius loci dodnes. Břevnov je jedním z nich, i proto se v posledních letech stal vyhledávanou rezidenční lokalitou. Rezidence Radimova Břevnov nabízí unikátní příležitost k bydlení v oblasti, kde se setkává královská historie se zcela novým moderním stylem života.

Výstavba mimořádné rezidence nacházející se v jedinečné lokalitě s magickou atmosférou by měla začít ve třetím kvartálu následujícího roku. Předpokládané dokončení je naplánováno na první kvartál roku 2023. V projektu budou zastoupeny všechny bytové dispozice od 1+kk po vzdušené penthousy, které se nacházejí v nejvyšších podlažích a z prostorné terasy nabízejí výhled až na Pražský hrad.

Zdroj/foto: Geosan Development

Bydlení včetně architektonických detailů 

Rezidenci Radimova Břevnov tvoří tři bytové domy o sedmi až devíti nadzemních podlažích v areálu s rozkvetlou zahradou, vzrostlými stromy a historickou kapličkou. Návrh pochází z dílny architektonického studia Atelier 89 a hlavní roli v něm hrají kvalitní přírodní materiály, které podtrhují harmonii místa. Projekt na první pohled zaujme netradičními prvky, jako jsou prosklená nároží a zábradlí na terasách i lodžiích jednotlivých bytů, která jsou zárukou ničím nerušených výhledů do okolí. Také dřevěné lamely na fasádě slouží nejen jako ochrana proti přehřívání v letních měsících, ale zároveň jako zajímavý architektonický prvek. Návrh několika vybraných bytů také exkluzivně disponuje zimní zahradou.

Zdroj/foto: Geosan Development

Vysoký standard vybavení 

Hliníková okna v antracitové barvě v bytech a celoskleněné zábradlí na terasách, lodžiích a zimních zahradách. Interiérové i vstupní dveře s nadstandardní výškou, dřevěná třívrstvá podlaha s podlahovým vytápěním ve všech místnostech, velkoformátová dlažba na podlahách včetně teras a lodžií, značková sanita a rekuperační jednotky v bytech na jižní straně objektu. Mimo jiné přízemí a druhé nadzemní podlaží Rezidence Radimova Břevnov je určené pro obchodní a nebytové jednotky občanské vybavenosti či jako kanceláře. Bydlení v Rezidenci Radimova Břevnov nabídne svým majitelům skutečně sofistikvané bydlení s veškerou občanskou dostupností.

Zdroj/foto: Geosan Development
Zdroj/foto: Geosan Development
Zdroj/foto: Geosan Development

Text: Libor Strnad Foto: Geosan Group

Autor: Libor Strnad

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky