kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční nemovitosti: Skanska rozšiřuje čtvrť Emila Kolbena

Rezidenční nemovitosti: Skanska rozšiřuje čtvrť Emila Kolbena

domy
Foto: Skanska Residential
Jaké novinky se udály v oblasti rezidenčních nemovitostí?

Skanska rozšiřuje čtvrť Emila Kolbena

Developerská společnost Skanska Residential zahájila na konci minulého roku výstavbu třetího bytového domu druhé etapy čtvrti Emila Kolbena v pražských Vysočanech. Desetipodlažní budova pojmenovaná Alfred po Kolbenovu bratrovi vyroste na jedenácti tisících metrech čtverečních a nabídne celkem 179 bytů. Celková investice má činit zhruba miliardu korun a s dokončením výstavby firma počítá na rok 2025.

Crestyl má dohodu ve Vokovicích

Přestavba části bývalého průmyslového areálu Aritma v pražských Vokovicích na rezidenční komplex 18 viladomů s celkem 224 byty se posunula blíž k realizaci. Investorovi, společnosti Crestyl, se podařilo dosáhnout dohody s městskou částí Praha 6 i místními starousedlíky. Díky tomu se ve Vokovicích za striktně daných podmínek postaví bytové domy s komerčními prostory a ordinacemi a investor poskytne prostředky na výstavbu školky a chytrých dopravních řešení na území celých Vokovic.

Vokovice
Foto: Crestyl

Central Group brzdí

Propad zájmu o nové byty přiměl developerskou společnost Central Group k přehodnocení plánů. Firma podle majitele Dušana Kunovského kvůli propadům prodejů odkládá výstavbu více než 700 bytů. Konkrétně firma posune o rok zahájení druhých etap projektů Parková čtvrť v Praze 3 a Tesla Hloubětín v Praze 9. Kunovský tvrdí, že v době zpomalení prodejů o více než polovinu nedává smysl stavět nové byty tzv. na sklad. Uvolněné peníze podle něj firma využije na akvizice.

YIT dokončila Cibulku

Developerská společnost YIT zkolaudovala rezidenční projekt Parvi Cibulka, který vznikl revitalizací bývalé továrny v Praze 5 na bydlení loftového typu. Ke koupi nyní zbývá necelá třetina z celkových 150 bytových jednotek. YIT v objektu vybudovala také pasáž s devíti obchodními jednotkami. Parvi Cibulka stojí naproti již dokončené budově Aalto Cibulka, se kterou bude mít sdílenou recepci. Obě propojuje soukromý vnitroblok s velkým parkem.

dům
Foto: YIT

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky